پیش بازی وستهام و چلسی

پیش بازی وستهام و چلسی

پیش بازی وستهام و چلسی

زمان برگزاری:29/5/1402

ساعت برگزاری: 19:00

ورزشگاه: المپیک لندن

داور مسابقه:‌ جان بروکس

هفته دوم رقابت های لیگ برتر انگلیس

وستهام یونایتد:

آرامش در اردوگاه چکش ها

بازی های اخیر وستهام یونایتد

وستهام فصل گذشته، یک فصل نوسانی را پشت سر گذاشت و اگر مدیران پستهام صبور نبودند دیوید مویس در فصل گذشته از هدایت وستهام اخراج میشد.! وستهام فصل را در رتبه 14 جدول و فاصله 6 امتیای تا منطقه سقوط به اتمام رساند اما اخرین مسابقه فصل، یک قهرمانی به هواداران وستهام هدیه داد، وستهام موفق به قهرمانی در لیگ کنفرانس شد و برای فصل جاری راهی لیگ اروپا میشود.

وستهام در نقل و انتقالات تابستانی، کاپیتان خود را با رقم 117 میلیون یورو از دست داد و بدنیال فروش پاکتا دیگر هافبک خود نیز است. در خط حمله وستهام دو خروجی داشت،نیکولا ولاسیچ و اسکاماکا دو بازیکنی بودند که راهی سری آ ایتالیا شدند.

وستهام در اخرین دیدار خود به مصاف بورنموث رفت و با نتیجه 1-1 در این دیدار متوقف شد، تنها گل وستهام توسط بوون به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام وستهام یونایتد

وستهام یونایتد در اولین دیدار این فصل خود به تساوی رسیده است و با 1 امتیاز در جایگاه 14 جدول قرار گرفته است.

وستهام یونایتد در خط حمله خود یک گل به ثمر رسانده است, در خط دفاع نیز وستهام یک گل دریافت کرده است، ارئولا که در اولین دیدار جای فابیانسکی را در ترکیب چکش ها گرفته بود موفق به ثبت اولین کلین شیت فصل جدید خود نشده است.

بازی پیشرو

وستهام یونایتد در دومین دیدار خود، میزبان چلسی در ورزشگاه المپیک لندن این شهر است. هواداران وستهام امیدوار هستند با یک پیروزی خانگی اولین برد فصل را جشن بگیرند.

چلسی:

رضایت پوچتینو و هواداران!

بازی های اخیر چلسی

پس از یک فصل خسته کننده،هواداران چلسی از اولین دیدار فصل جدید خود با هدایت پوچتینو لذت بردند و به حمایت از این سرمربی ارژانتینی پرداختند، چلسی در طول هفته اخیر دو خرید بزرگ خود را نیز رسمی کرد تا دست پوچتینو باز تر از همیشه باشد. چلسی ابتدا گران ترین خرید تاریخ بریتانیا(کایسدو با رقم 133 میلیون) را رسمی کرد و سپس به سراغ رومئو لاویا با رقم 62 میلیون یورو رفت تا پوچتینو رضایت خود را از مدیران این باشگاه نشان دهد.

پیش بازی بارسلونا و کادیز

چلسی در اخرین دیدار خود به مصاف لیورپول رفت و با نتیجه 1-1 رضایت داد. تنها گل چلسی در این دیدار توسط اکسل دیاسی مدافع وسط این تیم به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام چلسی

چلسی در اولین بازی این فصل خود موفق به کسب یک امتیاز شده است و در جایگاه سیزدهم جدول قرار گرفته است. چلسی در خط حمله 1 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 1 گل دریافت کرده است. سانچز سنگربان جدید چلسی بدنبال اولین کلین شیت خود با لباس چلسی در هفته دوم است.

دیدار پیشرو

شاگردان پوچتینو در این هفته میهمان وستهام یونایتد در المپیک لندن هستند .هواداران چلسی نیز امیدوار هستند اولین پیروزی فصل را مقابل وستهام یونایتد در اولین دربی شهر لندن فصل جاری جشن بگیرند.

ترکیب احتمالی وستهام 4-2-3-1

آرئولا_کوفال_آگوئرد_زوما_پالمیری_سوچک_جیمز‌وارد‌پروز_بوون_فورنالس_بن‌رحما و آنتونیو

غایبین

آلوارز

ترکیب احتمالی چلسی 3-5-2

سانچز_کولویل_سیلوا_دیاسی_‌چیلول_گلگر_فرناندز_استرلینگ_مودریک_کایسدو و نیکولاس جکسون

غایبین

انکونکو_فوفانا_جیمز_چالوبا

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم وستهام 6 پیروزی و سهم چلسی نیز 9 پیروزی بوده است و 5 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هردوتیم گل میزنند (بله)

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی وستهام و چلسی
P