پیش بازی پرسپولیس و آلومینیوم اراک

پیش بازی پرسپولیس و آلومینیوم اراک

پیش بازی دیدار پرسپولیس و آلومینیوم

زمان برگزاری:18/5/1402

ساعت برگزاری: 19:30

ورزشگاه: آزادی تهران

داور مسابقه:‌ امیر سامان سلطانی

هفته اول رقابت های لیگ برتر ایران

پرسپولیس تهران:

رونمایی از قهرمان فصل پیش

آنچه گذشت از پرسپولیس تهران

پرسپولیس در فصل گذشته موفق شد سه جام داخلی فوتبال ایران را بدست بیاورد، پس از قهرمانی در لیگ و جام حذفی، سرخپوشان قهرمان سوپرکاپ فوتبال ایران نیز شدند. یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات تنها موفق به جذب سه بازیکن برای تیم شد و تلاش خود را برای حفظ تیم قهرمان فصل گذشته خود کرد. پرسپولیس پس از جذب شهاب زاهدی و مسعود ریگی در نهایت کنعانی زادگان را نیز به قلب خط دفاع اضاف کرد کرد تا در کنار گولسیانی و پورعلی‌گنجی یکی از بهترین تیم ها در این بخش لقب بگیرد.

پرسپولیس اما به علت کاهش لیست تیم های لیگ برتری، بازیکنان زیادی را در لیست خروجی قرار داد، شیخ دیاباته، لئاندرو پریرا بازیکنان خارجی و سیامک نعمتی،احمد گوهری،کمال کامیابی نیا و عیسی آلکثیر دیگر بازیکنان خارج شده از جمع سرخپوشان بودند.

امار و ارقام پرسپولیس در پیش فصل

پرسپولیس در پیش فصل به مصاف، شمس آذر،استقلال خوزستان،پیکان،صنعت نفت،مس رفسنجان،نساجی و فجر سپاسی رفت و موفق به کسب 5 پیروزی، 1 تساوی و 1 شکست شد، تنها شکست پرسپولیس مقابل فجرسپاسی رقم خورده است.پرسپولیس در پیش فصل 18 گل به ثمر رساند و 6 گل نیز دریافت کرد.

بازی پیشرو

پرسپولیس در اولین دیدار فصل جدید خود به مصاف آلومینیوم اراک خواهد رفت، این دیدار پشت در های بسته انجام خواهد شد. هواداران پرسپولیس امیدوار هستند قدم اول را محکم بردارند و با یک پیروزی، شروع لیگ را جشن بگیرند.

آلومینیوم اراک:

جوان گرایی حسینی در اراک؟

آنچه گذشت از آلومینیوم اراک

پس از پایان فصل گذشته با وجود علاقه مدیران آلومنیوم برای ادامه همکاری مهدی رحمتی در این باشگاه، مهدی رحمتی چمدان های خود را به مقصد مازندران بست و رفت. گزینه ا‌ول مدیران الومینیوم، مجتبی حسینی سرمربی موفق پیکان بود و در نهایت موفق به جذب این سرمربی شدند، مجتبی حسینی در دو فصل گذشته روز های خوبی روی نیمکت پیکان سپری کرده بود.میلاد بدرقه،محمد لطفی،مهدی لیموچی و بهروز نوروزی فرد چهار بازیکن فصل گذشته پیکان بودند که همراه با حسینی به اراک آمدند. مرتضی تبریزی از گلگهر، ابلفضل سلیمانی, محمد خلیفه و احمد گوهری نیز از پرسپولیس به صورت قرضی راهی اراک شدند.

پیش بازی گلگهر سیرجان و فولاد خوزستان

محمد رضا فلاحیان،هانسل زاپاتا،امیرحسین نعمتی،مجتبی فخریان،وحید محمد زاده ،احسان حسینی و محمد رضا ازادی نیز از جمع شاگردان حسینی جدا شدند.

امار و ارقام آلومینیوم اراک در پیش فصل

آلومینیوم در پیش فصل به مصاف، ذوب آهن، منتخب بروجرد،مس رفسنجان،استقلال و فولاد رفت و موفق به کسب یک پیروزی،دو تساوی و دو شکست شده است. الومینیوم مقابل ذوب آهن و مس رفسنجان تن به شکست داد است و تنها برد شاگردان حسینی در پیش فصل مقایل منتخب بروجرد بوده است. الومینیوم در پنج دیدار خود 9 گل به ثمر رساند و 5 گل نیز دریافت کرد.

بازی پیشرو

آلومینیوم اراک در اولین دیدار خود در فصل جدید میهمان پرسپولیس در ورزشگاه ازادی است. هواداران الومینیوم امیدوار هستند با کسب یک نتیجه خوب تهران را به مقصد اراک ترک کنند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس 4-4-2

بیرانوند_کنعانی_پورعلی‌گنجی_اسماعیلی‌فر_رفیعی_علی‌نعمتی_ترابی_سرلک_امیری_صادقی و شهاب زاهدی

غایبین

‌‌ندارد

ترکیب احتمالی الومینیوم اراک 4-4-2

گوهری_نوروزی‌فرد_بدرقه_مسلمی‌_فخرالدینی_نقی‌زاده_موسوی_جهان‌کهن_لیموچی_لطفی و مرتضی تبریزی

غایبین

ندارد

دیدار های رو در رو

در 7 بازی اخیر دو تیم سهم پرسپولیس 3 پیروزی و سهم الومینیوم نیز 3 پیروزی بوده است و یک دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد پرسپولیس تهران

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی پرسپولیس و آلومینیوم اراک
P