پیش بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان

پیش بازی دیدار‌ پرسپولیس و صنعت نفت

زمان برگزاری:11/8/1402

ساعت برگزاری: 18:00

ورزشگاه: آزادی تهران

داور مسابقه: علی صفایی

هفته نهم رقابت های لیگ برتر ایران

پرسپولیس تهران:

صدر در مرداب انزلی از دست رفت

پیش بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان

بازی های اخیر پرسپولیس تهران

پس از شکست مقابل النصر عربستان در لیگ قهرمانان اروپا، شاگردان یحیی گل محمدی به خوبی مسیر پیروزی را پیدا کردند و در چهار دیدار پیاپی( لیگ قهرمانان اسیا و لیگ برتر ایران) به پیروزی رسیدند و شرایط خود را در هر دو جام بهبود دادند. در شرایطی که بنظ میرسد سرخپوشان با حفظ روند پیروزی های خود صدر جدول را حفظ میکنند، اما توقف برابر ملوان در انزلی رتبه اول را از شاگردان گل محمدی گرفت.

پرسپولیس در اخرین دیدار خود به مصاف ملوان بندرانزلی رفت و در این دیدار به تساپی بدون گل رضایت داد، پرسپولیس در این دیدار عملکرد خوبی نداشت و اگر مهاجمان ملوان با دقت تر بودند اولین شکست سرخپوشان در لیگ برتر به ثبت میرسید. پرسپولیس در این دیدار تنها یک شوت درون چارچوب ملوان توسط وحدت هنانوف از پشت محوطه جریمه به ثبت رساند.

امار و ارقام پرسپولیس تهران

پرسپولیس در فصل جاری لیگ برتر در هفت دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 16 امتیاز (منفی یک)شده است و  در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است. پرسپولیس با هدایت یحیی گل محمدی پنج پیروزی و دو تساوی به دست اورده است و در کنار سپاهان اصفهان تنها تیم های بدون شکست لیگ لقب دارند.

پرسپولیس در خط حمله 9 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 2 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع را در اختیار دارد. علیرضا بیرانوند سنگربان ملی پوش پرسپولیس در پنج دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است و در جایگاه اول قرار دارد.

بازی پیشرو

پرسپولیس در هشتمین دیدار خود در لیگ برتر ایران، میزبان صنعت نفت ابادان در ورزشگاه ازادی است. هواداران پرسپولیس امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار ششمین پیروزی خود را جشن بگیرند و با خیال اسوده به سراغ لیگ قهرمانان بروند.

صنعت نفت ابادان:

فانوس در دستان برزیل ایران

بازی های اخیر صنعت نفت ابادان

صنعت نفت ابادان فصل گذشته با هدایت عبدلله ویسی موفق شد در هفته آخر لیگ برتر بقای خود را جشن بگیرد. در شرایطی که به نظر میرسید مدیران صنعت نفت از فصل گذشته درس مهمی گرفته باشند و با بستن یک تیم قدرتمند راهی لیگ برتر شوند اما این اتفاق رخ نداد و صنعت نفت ابادان در فصل جاری نیز تبدیل به یکی از فانوس به دستان لیگ برتر شده است. صنعت نفت ابادان در پنج دیدار اخیر خود به پیروزی نرسیده است و با ادامه این روند، به زودی وارد رتبه قرمز رنگ جدول خواهد شد.!

میزبانی عربستان در جام جهانی 2034

صنعت نفت ابادان در اخرین دیدار خود به مصاف استقلال خوزستان قعر نشین رفت و با نتیجه 1-1 در این دیدار خانگی متوقف شد. تنها گل صنعت نفت توسط احمد شریعتزاده در دقیقه 85 به ثمر رسیده است.

امار و ارقام صنعت نفت آبادان

تیم صنعت نفت در فصل جاری موفق به کسب 6 امتیاز در 7 مسابقه شده است و در جایگاه 14 جدول قرار گرفته است.

تیم صنعت نفت در خط حمله 7 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع این تیم 6 گل دریافت کرده است، صنعت نفت در این فصل موفق به ثبت کلین شیت نشده است و در تمام مسابقات خود گل دریافت کرده است.

بازی پیشرو

صنعت نفت ابادان در این هفته رقابت های لیگ برتر میهمان پرسپولیس مدعی قهرمانی در شهر تهران است، هواداران این تیم امیدوار هستند با متوقف کردن پرسپولیس شگفتی این هفته لیگ را رقم بزنند و خود را از انتهای جدول جدا کنند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس تهران 4-4-2

بیرانوند_کنعانی_گولسیانی_‌اسماعیلی‌فر_علی‌نعمتی_ترابی_عمری_ریگی_‌رفیعی_‌صادقی و شهاب زاهدی

غایبین

پورعلی‌گنجی_سلمانی_امیری و سرلک(احتمالی)

ترکیب احتمالی صنعت نفت 4-2-3-1

پیام‌پارسا_الکعبی_خانزاده_سنگگیر_پناهی_آلبوغبیش_ریکانی_صادقی_تهامی_شریعت‌زاده و علی یوسف

غایبین

قاسم عباس_رضا امانی

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر که دو تیم مقابل یکدیگر به میدان رفته اند، سهم پرسپولیس تهران 13 پیروزی بوده است و سهم صنعت نفت ابادان نیز 4 پیروزی بوده است، 3 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.پرسپولیس در دوارده دیدار اخیر مقابل صنعت تنها در یک دیدار شکست خورده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد پرسپولیس تهران

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P