پیش بازی کرواسی و فرانسه

پیش بازی کرواسی و فرانسه

پیش بازی کرواسی و فرانسه

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

کرواسی:

در تکرار بازی فینال جام جهانی 2018، کرواسی و فرانسه پس از شروع ضعیف در رقابت های لیگ ملت ها دوشنبه شب به مصاف همدیگر خواهند رفت.

شاگردان زلاتکو دالیچ در جمعه شب با نتیجه 3-0 از اتریش شکست خوردند، در حالی که دیدیه دشان در زمین خود با نتیجه 2-1 توسط دانمارک شگفت زده شد و نتیجه را به آنها واگذار کرد.

کرواسی که در بازی افتتاحیه از اتریش سه گل دریافت کرد و به شدت تحقیر شد و روند ده بازی بدون شکست این تیم در تمامی رقابت ها شکست به دنبال برتری برابر فرانسوی ها هستند.

مارکو آرناوتوویچ ، مایکل گرگوریچ و مارسل سابیتزر در بازی مقابل کرواسی سه گل اتریش را به ثمر رساندند تا حسن ختامی به روند مثبت کرواسی باشد، که این برتری اولین شکست خانگی میزبان در هر رقابتی از نوامبر 2020 بود .

باخت 3-0 باعث شد تا کرواسی در قعر جدول رده‌بندی این گروه قرار بگیرد تا ترس سقوط به لیگ B این رقابت ها شاگردان دالیچ را فرا بگیرد و این موضوع می تواند به ضرر این تیم تمام شود.

شطرنجی‌ها در تمام بازی‌های قبلی خود در لیگ ملت‌ها قبل از قبول شکست ، توسط اتریش موفق به گلزنی شده بودند و نکته مهم این بود که آنها حداقل دو گل به ثمر رسانده بودند.

فرانسه:

در غیاب دیدیه دشان عزادار، که پس از مرگ پدرش اردو تیم ملی فرانسه را ترک کرد، پس از گل کریم بنزما به نظر می رسید که فرانسه در حال به دست آوردن برتری کم رنگی برابر دانمارک است ، اما این دانمارکی ها بودند که با دو گل در دقایق پایانی نتیجه را به نفع خود پایان دادند.

با این حال، پس از اینکه کیلیان امباپه ورافائل واران با مصدومیت زمین را ترک کردند ، نمک به خوبی روی زخم‌های فرانسوی ها ریخته شد، زیرا آندریاس کورنلیوس پس از ورود به زمین در نیمه دوم هر دو گل تیم دانمارک را به ثمر رساند و به 7 بازی برد فرانسه در تمام تورنمنت‌ها پایان دهد. .

اولین شکست پس از اتمام  یورو 2020 در سوئیس، دلیلی برای وحشت قهرمانان فعلی جهان و لیگ ملت‌ها نیست، زیرا به نظر اکثر فوتبال دوستان فرانسوی ها از قدرت بسیار خوبی برخوردارند.

محرمین و مصدومین کرواسی: پرشیچ-موسا-لیواخا-سالکو-واردیول

 محرمین و مصدومین فرانسه: واران-امباپه

در پنج دیدار اخیر تیم کرواسی برابر تیم های مالت 7-1 ، روسیه 1-0 ، بلغارستان 2-1 پیروز و برابر اسلوونی 1-1 مساوی و برابر اتریش 3-0 نتیجه را واگذار کرده است.

در پنج دیدار اخیر تیم فرانسه نیز، برابر تیم های فنلاند 2-0 ، قزاقستان 8-0 و ساحل عاج 2-1 و افریقای جنوبی 5-0 پیروز و دانمارک 2-1 نتیجه را واگذار کرده است.

آپشنهای پیشنهادی:

هردو تیم گل میزنند

گل اور 2/5

 

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی کرواسی و فرانسه
P