پیش بازی کریستال‌پالاس و آرسنال

پیش بازی کریستال‌پالاس و آرسنال

پیش بازی کریستال‌پالاس و آرسنال

زمان برگزاری:30/5/1402

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: سلهارست پارک

داور مسابقه:‌ داوید کوته

هفته دوم رقابت های لیگ برتر انگلیس

کریستال پالاس:

روی هاجسون افسانه ای

بازی های اخیر کریستال پالاس

کریستال پالاس فصل گذشته نتایج خوبی با پاتریک ویرا بدست نیاورد و فاصله چندانی تا سقوط به دست پایین تر نداشت. مدیران کریستال پالاس به سراغ سرمربی سابق و 76 ساله خود رفتند و با نتایج درخشان این سرمربی در لیگ برتر به راحتی ماندگار شدند. روی هاجسون 76 ساله که پیش‌تر تصمیم به خداحافطی و دوری از فوتبال گرفته بود باردیگر قرار داد خود را با عقاب ها تمدید کرده است و فصل جاری نیز روی نیمکت خواهد نشست.

کریستال پالاس در اولین دیدار خود به مصاف شفیلدیونایتد رفت و نتیجه 1-0 در این دیدار به پیروزی رسید، تنها گل کریستال پالاس توسط ادوارد به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام کریستال پالاس

کریستال پالاس در اولین دیدار این فصل خود به پیروزی رسیده است و با 3 امتیاز، و به علت تفاضل کمتر در جایگاه هشتم جدول قرار گرفته است.

کریستال پالاس در خط حمله خود یک گل به ثمر رسانده است, در خط دفاع کریستال گلی دریافت نکرده است و سم جانستون که پس از روی کار آمدن هاجسون دروازبان شماره یک عقاب ها شده است موفق به ثبت اولین کلین شیت خود شد.

بازی پیشرو

کریستال پالاس در دومین دیدار فصل خود میزبان ارسنال است. هواداران کریستال امیدوار هستند دومین پیروزی متوالی خود را در یکی از دربی های لندن و مقابل ارسنال بدست بیاورند.

آرسنال:

ارتتا از اشتباهات درس گرفته است

بازی های اخیر آرسنال

ارسنال با دو قهرمانی پای به فصل جدید لیگ برتر انگلیس گذاشته است و عزم شاگردان ارتتا برای قهرمانی در لیگ جزم شده است، بنظر میرسد بمانند فصل گذشته تنها رقیب منچسترسیتی برای کسب عنوان قهرمانی در لیگ باشد، ارتتا تجربیات زیادی از فصل گذشته بدست اورده است و امیدوار است امسال جام را از چنگ گواردیولا در بیاورد. در بازی سوپرجام انگلیس ارتتا موفق شد استاد خود را شکست دهد و عنوان قهرمانی را بدست اورد.

ارسنال در اخرین دیدار خود به مصاف ناتینگهام فارست رفت و با نتیجه 2-1 در این دیدار به پیروزی رسید، گلهای توپچی ها توسط انکتیا و ساکا به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام آرسنال

ارسنال در اولین دیدار این فصل خود به پیروزی رسیده است و با 3 امتیاز، در جایگاه هفتم جدول قرار گرفته است. با توجه به پیروزی منچسترسیتی، ارسنال نیاز به کسب پیروزی در هفته دوم دارد تا از کورس قهرمانی جا نماند!

خریدهای جدید تراکتور و پرسپولیس

ارسنال در خط حمله خود 2 گل به ثمر رسانده است, در خط دفاع ارسنال نیز یک گل دریافت کرده است و ارون رمزدل موفق به ثبت کلین شیت در فصل جاری نشده است.

بازی پیشرو

ارسنال در دومین دیدار فصل جدید، میهمان کریستال پالاس است. هواداران پرشور ارسنال امیدوار هستند دومین پیروزی خود را در هفته دوم جشن بگیرند و خود را به صدر جدول نزدیک کنند.

ترکیب احتمالی کریستال پالاس 4-2-3-1

جانستون_وارد_اندرسون_مارک‌گوهی_میتچل_دوکوره_لرما_شالپ_جوردن آیو_ابرچی‌ازه و ادوارد

غایبین

اولیسه_متئوس_هیوز

ترکیب احتمالی آرسنال 4-3-3

رمزدل_مالاش_وایت_سالیبا_زینچنکو_رایس_اودگارد_پارتی_هاورتز_مارتینلی و بوکایو ساکا

غایبین

ژسوس_الننی_تیمبر

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم کریستال‌پالاس 3 پیروزی و سهم ارسنال نیز 11 پیروزی بوده است و 6 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی کریستال‌پالاس و آرسنال
P