پیش بازی گلگهر سیرجان و فولاد خوزستان

پیش بازی گلگهر سیرجان و فولاد خوزستان

پیش بازی دیدار گلگهر و فولاد

زمان برگزاری:18/5/1402

ساعت برگزاری: 19:30

ورزشگاه: شهید سلیمانی سیرجان

داور مسابقه:‌ کوپال ناظمی

هفته اول رقابت های لیگ برتر ایران

گل‌گهر سیرجان:

اولین تجربه مارینوس اوزونیدیس

آنچه گذشت از گل‌گهر سیرجان

گلگهر فصل گذشته لیگ را با امیرقلعه نویی اغاز کرد و صدرنشینی لیگ برتر را نیز تجربه کرد، خروج امیر قلعه نویی و ورود سعید الهویی آنها را از چرخه مدعیان کسب سهمیه خارج کرد و در نهایت از هدایت گلگهر کنار رفت و جای خود را به سرمربی یونانی داد.

گلگهر با سرمربی خارجی خود در نقل و انتقالات محمدرضا اخباری و ابلفضل رزاق پور را از تراکتور، حمید بوحمدان و علیرضا کوشکی از فولاد،سامان فلاح،ممی‌زاده و سعید سحرخیزان از پیکان و هوادار جذب کرد. گل‌گهر سیرجان در نقل و انتقالات عملکرد خوبی در خط حمله نداشته است و هواداران این تیم امیدوار هستند در روز های اینده کاسیانو دیاز را جذب کنند.

گل‌گهر یکی از تیم های حاظر در لیگ برتر بود ک در نقل و انتقالات خروجی زیادی داشته است،‌شکاری،کیروش‌استنلی،وسلی، محمد‌رضا‌حسینی،فروزان،سهرابیان،مصلح،قاسمی نژاد،منادی،پورعلی و مرتضی تبربزی بازیکنان جدا شده از جمع گلگهر بوده اند.!

آمار و ارقام گل‌گهر سیرجان در پیش فصل

فولاد برای پیش فصل راهی خارج از کشور شد و دو دیدار دوستانه نیز به میدان رفت، گلگهر ابتدا مقابل ابها عربستان به میدان رفت و با نتیجه 2-0 در این دیدار شکست خورد،گل‌گهر سپس به مصاف نماینده کشور رومانی رفت و با نتیجه 4-1 به پیروزی رسید، گلهای گلگهر در این دیدار توسط بوحمدان،ممی زاده،علیزاده و رزاق پور به ثمر رسید.

بازی پیشرو

گل‌گهر سیرجان در اولین دیدار خود با سرمربی یونانی خود میزبان فولاد خوزستان در ورزشگاه قاسم سلیمانی است.هواداران گلگهر امیدوار هستند یک پیروزی مهم در ایستگاه اول لیگ برتر ایران بدست بیاورند.

فولاد خوزستان:

علی منصور طلسم شکنی میکند؟

آنچه گذشت فولاد خوزستان

فولاد خوزستان فصل گذشته با خرید های گران قیمت هواداران خود را امیدوار برای کسب قهرمانی در لیگ برتر یا جام حذفی کرده بود اما راه فولاد و جواد نکونام خیلی زود از هم جدا شد تا علیرضا منصوریان هدایت فولاد را برعهده بگیر. منصوریان در نهایت رتبه هشتم را به دست اورد و باعث اعتراض شدید هواداران خوزستانی نیز شد. منصوریان در نهایت در فولاد ماندگار شد و با خرید های خوب در بازار تابستانی امیدوار است تیم خوبی را وارد مسابقات لیگ برتر کند.

امباپه نزدیک تر از همیشه به خروج از پاریس

فولاد در نقل انتقالات موفق به جذب 7 بازیکن شد، توکلی،علینژاد،عباس‌‌ زاده منشا،کولیبالی،جفرسون و کاندیدو شده است.

فولاد اما تغییرات زیادی داشت و 15 بازیکن این تیم را به مقصد های مختلف ترک کردند!پهلوان،اسماعیلی،علیاری،کوشکی،اقاسی،قربانی،تورس،سوگیتا،الگریا،اقایی و حزباوی از جمله نفراتی بودند که خوزستان را ترک کردند.

امار و ارقام فولاد خوزستان در پیش فصل

فولاد خوزستان در پیش فصل چهار به مصاف آلومینیوم اراک،ذوب آهن اصفهان و سایپا رفت و موفق به کسب،یک شکست و دو تساوی شده است، فولاد در مقابل ذوب آهن با نتیجه 2-1 شکست خورد، و در دو دیدار بعد با نتایج 0-0 و 2-2 به تساوی رضایت داد تا بد‌ون کسب پیروزی راهی مسابقات لیگ برتر شود.

بازی پیشرو

فولاد خوزستان در اولین دیدار خود در لیگ برتر ایران به مصاف گل‌گهر در یک دیدار خارج از خانه خواهد رفت، علیرضا منصوریان در سالهای اخیر لیگ برتر را خوب شروع نکرده است.هواداران فولاد امیدوار هستند منصوریان در این فصل طلسم شکنی کند و نتایج خوبی در ابتدای فصل به دست بیاورند.

ترکیب احتمالی گلگهرسیرجان 4-2-3-1

اخباری_رزاق‌پور_تیکدری_فلاح_آرتا_علیزاده_ زنده‌روح_عاشوری_ممی‌زاده_کوشکی_و اریک باگناما

غایبین

ندارد

ترکیب احتمالی فولاد خوزستان 4-2-3-1

کنت_کولیبالی_سانتوس_نجاریان_حیدریه_واسعی_کاندیدو_آبشک_انصاری_منشا و محمد عباس زاده

غایبین

ندارد

دیدار های رو در رو

در 9 بازی اخیر دو تیم سهم گلگهر 2 پیروزی و سهم فولاد نیز 3 پیروزی بوده است و 4 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی گلگهر سیرجان

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی گلگهر سیرجان و فولاد خوزستان
P