چالش انریکه برای خط دروازه

چالش انریکه برای خط دروازه

انریکه دوناروما را نمیخواهد؛ کپا گزینه اول خط دروازه پاری سن ژرمن برای فصل آینده!

چالش انریکه برای خط دروازه – لوئیس انریکه از دوناروما و شکل بازی با پای او راضی نیست و درخواست جذب یک گلر جدید را به مدیران این باشگاه داده است.

لوئیس انریکه از همان شروع مربیگری همیشه این اعتقاد را داشته که دروازه‌بان اولین و مهم‌ترین بازیکن در بازی‌سازی است. سرمربی اسپانیایی همواره به دروازه‌بان‌هایی که بازی با پای خوبی دارند، تکیه کرده است؛ گلرهایی که می‌دانند چگونه و کجا پاس بدهند و هنگام دریافت توپ از سایر بازیکنان و در فضایی محدود، استرس نمی‌گیرند.

چالش انریکه برای خط دروازه پاریسن ژرمن

در پاری سن ژرمن، دوناروما اینطور نیست و همانطور که نشریه اکیپ گزارش داده، انریکه به دنبال دروازه‌بانی برای رقابت با گلر ایتالیایی است که بازی با پای خوبی داشته باشد.

دوناروما فصل قبل گلر ثابت پی اس جی بود و کیلور ناواس را مجبور کرد به صورت قرضی به انگلیس برود اما او زمانی که توپ را در اختیار دارد، عملکرد خوبی ندارد.

انریکه هموطن خود را میخواهد

لوئیس انریکه، سرمربی جدید پاری سن ژرمن، به دنبال جذب کپا آریسابالاگا برای جانشینی جانلوییجی دوناروما است.

انریکه به عنوان جانشین کریستوف گالتیه هدایت پاری سن ژرمن را برعهده گرفت و قصد ایجاد تغییراتی در این تیم را دارد.

روزنامه فرانسوی اکیپ خبر داده که این مربی اسپانیایی به دنبال جذب دروازه‌بانی است که مهارتش در بازی با توپ بالا باشد و بتواند روی او برای شروع بازیسازی و انجام کارهای تکنیکی تکیه کند.

او معتقد است که دوناروما از چنین ویژگی‌هایی برخوردار نیست و تردید بسیاری درباره استفاده از او به عنوان دروازه‌بان اول تیمش در فصل آینده دارد.

حالا پاری سن ژرمن در حال بررسی گزینه‌هایی است که در این پنجره نقل و انتقالات تابستانی در اختیار دارد و نام کپا آریسابالاگا سنگربان چلسی در صدر این فهرست خرید به چشم می‌خورد.

ساویچ در عربستان

پیش از این گفته شده بود که آنها پیشنهادی را هم برای هوگو لوریس ارائه کرده‌اند، اما انریکه با شرایط این بازیکن هم چندان موافق نیست و همین باعث شده که کپا همچنان گزینه اصلی و شاید غیرمنتظره پی اس جی برای خرید در این تابستان باشد.

داوید دخیا که پس از پایان مهلت قراردادش با منچستریونایتد از این باشگاه جدا شد هم در فهرست این تیم قرار دارد اما اولویت اول پی اس جی نیست.

دوناروما میماند و رقابت میکند!

طبق ادعای اکیپ، جانلوئیجی دوناروما ترسی از رقابت ندارد و در پی اس جی خواهد ماند تا خودش را به لوئیس انریکه ثابت کند.

دوشنبه علاوه بر کیلیان امباپه، جانلوئیجی دوناروما نیز به تمرینات پاری سن ژرمن بازخواهد گشت. این دروازه‌بان پس از دو سالی که باید اذعان کرد هنوز بهترین سطح خود را به نمایش نگذاشته، سومین فصل حضورش در پی اس جی را پیش رو دارد و تردیدها در مورد او بیشتر نیز شده‌اند. این ایتالیایی با وجود اینکه می‌داند؛ لوئیس انریکه و مدیریت ورزشی باشگاه به دنبال دروازه‌بانی دیگر در بازار هستند تا با او رقابت کند، به جدایی فکر نمی‌کند.

با وجود این، گلر سابق میلان در پاریس بسیار خوشحال است. او می‌داند که در حال حاضر رقیبی درون دروازه ندارد و آماده است تا مربی جدید را به چالش بکشد.

این ملی پوش ایتالیایی از روز دوشنبه با بورخا آلوارز، مربی دروازه‌بانان سابق اف سی آندورا که هفته قبل با پی اس جی قرارداد بست، کار خود را شروع خواهد کرد. دوناروما می‌خواهد ثابت کند که انریکه در مورد او اشتباه می‌کند.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چالش انریکه برای خط دروازه
P