چراغ سبز دمبله به پاری‌سن‌ژرمن

چراغ سبز دمبله به پاری‌سن‌ژرمن

جاشین امباپه از بارسلونا می آید! علاقه شدید پاری سن ژرمن به عثمان دمبله

چراغ سبز دمبله به پاری‌سن‌ژرمن – جدایی کیلیان نزدیک‌تر از همیشه است و بنابراین، مدیران پی اس جی روی یافتن بازیکنانی سطح بالا برای جایگزینی این ستاره کار می‌کنند. بین نام‌هایی که برای جانشینی امباپه مطرح شده، عثمان دمبله در الویت قرار دارد.

پاری‌سن‌ژرمن درنظر دارد بازار نقل و انتقالات را شوکه کند. آن طور که دو رسانه فرانسوی اِرام‌سی و فوت مرکاتو خبر داده‌اند، این باشگاه درنظر دارد رقم فسخ قرارداد عثمان دمبله، ستاره فرانسوی بارسلونا، را فعال کرده و این بازیکن را به پایتخت فرانسه بکشاند.

جدایی کیلیان امباپه و رفتن او به رئال، از هر حیث به ضرر بارسلوناست. هم رقیب بزرگ بارسا قدرتمندتر خواهد شد و هم اینکه پی اس جی قصد دارد دمبله را جایگزین امباپه کند.

در صورت جدایی کیلیان امباپه در تابستان امسال، پاری سن ژرمن برای جذب دمبله تلاش خواهد کرد.

این در حالی است که وینگر فرانسوی تا ژوئن سال 2024 با باشگاه بارسلونا قرارداد دارد و ژاوی هرناندز او را به عنوان یکی از عناصر کلیدی پروژه‌اش در بارسا می‌داند.

فسخ 50 میلیونی دمبله

دکو، مدیر ورزشی جدید بارسا، ماه گذشته هشدار داده بود که احتمال جدایی دمبله با توجه به بند فسخ 50 میلیون یورویی او که تا 31 جولای (9 مرداد) معتبر است، وجود دارد. دکو تمدید با دمبله را در اولویت قرار داده بود و ماه گذشته زمانی که او در ترکیه برای مذاکره با آردا گولر بود، ایجنت دمبله نشستی ناموفق با مدیران باشگاه داشت و دو طرف برای تمدید به توافق نرسیدند.

مشکل اصلی، دستمزد دمبله است و بارسا در حال حاضر نمی‌تواند رقم موردنظر ستاره فرانسوی را بپردازد، در حالی که پی اس جی علاوه بر دستمزدی بالا، 25 میلیون یورو به خود دمبله و ایجنتش پاداش خواهد داد.

نتیجه پرونده یوونتوس در ارتباط با لیگ کنفرانس اروپا

با این حال، بندی در قرارداد دمبله فرانسوی گنجانده شده که این بازیکن را تبدیل به سوژه‌ای جذاب برای پاریسی‌ها کرده است. آن طور که ۲ رسانه مورد اشاره خبر داده‌اند عثمان دمبله، ملی‌پوش فرانسوی بارسلونا می‌تواند تا قبل از 31 ژوئیه با پرداخت 50 میلیون یورو این باشگاه را ترک کند. اتفاق مهم اینکه، یک روز بعد از این تاریخ، رقم دوبرابر شده و به صد میلیون یورو خواهد رسید.پاری‌سن‌ژرمن با اطلاع از این شرایط حالا دست به کار شده و قصد دارد دمبله را از بارسلونا خریداری کند.

علاقه انریکه به دمبله

دمبله یکی از بازیکنان مورد علاقه لوئیس انریکه، سرمربی جدید پاری‌سن‌ژرمن است و به مسئولان باشگاه خبر داده به این بازیکن برای تقویت پست هجومی تیمش نیاز دارد.

این بازیکن نیز به پروژه جدیدی که پاریسی‌ها برای تیم جدیدشان تعریف کرده علاقمند شده و می‌خواهد عضوی از این تیم باشد.

رد پیشنهاد النصر

طبق ادعای اسپورت، عثمان دمبله اخیرا پیشنهاد 200 میلیون یورویی النصر عربستان را رد کرده است.

عثمان دمبله تنها یک سال دیگر با بارسلونا قرارداد دارد و در قرارداد او بند اختیاری جدایی نیز وجود داشت. او می توانست همین تابستان به راحتی با فعال کردن این بند از بارسا برود اما تمایل دارد همچنان در اروپا به فوتبال خود ادامه دهد،اخیرا از النصر عربستان، تیمی که رونالدو را در اختیار دارد، پیشنهادی پنج ساله با دستمزد 40 میلیون یورو در سال داشت. النصر حاضر بود بند فسخ 50 میلیون یورویی او را نیز فعال کند ولی دمبله پاسخ رد داد. و هم‌اکنون در آستانه پیوستن به پاری سن ژرمن قرار گرفته است.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چراغ سبز دمبله به پاری‌سن‌ژرمن
P