چلسی بدنبال ستاره صربستانی یوونتوس

چلسی بدنبال ستاره صربستانی یوونتوس

علاقه شدید چلسی به مهاجم یوونتوس؛ ولاهوویچ الویت اصلی پوچتینو برای خط حمله

چلسی بدنبال ستاره صربستانی یوونتوس – مائوریسیو پوچتینو، سرمربی چلسی، علاقه زیادی به دوشان ولاهوویچ دارد و یوونتوس آماده است تا او را با 70 میلیون یورو بفروشد.

ولاهوویچ پس از پیوستن به یوونتوس و با مشکلاتی که فصل قبل برای این تیم به وجود آمد نتوانست درخشش سابقش را تحت هدایت مکس آلگری تکرار کند.

دوشان ولاهوویچ، مهاجم صربستانی یوونتوس، از زمان امضای قرارداد با بانوی پیر در ژانویه 2022، در 62 بازی 23 گل برای باشگاه تورینی ثمر رسانده.

او فصل گذشته در 42 بازی با پیراهن این تیم به میدان رفت و 14 گل برای آنها به ثمر رساند، با این حال مدیران یوونتوس به صورت جدی به دنبال فروش او در پنجره نقل و انتقالات تابستانی هستند.

چلسی بدنبال ستاره صربستانی یوونتوس است

مشکلات مالی این باشگاه باعث شده که آن‌ها چاره‌ای جز فروش ستاره‌های این تیم نداشته باشند که یکی از آن‌ها همین ستاره صربستانی است و چند باشگاه لیگ برتری از جمله چلسی به دنبال جذب او هستند.

روزنامه ایتالیایی کوریره دلو اسپورت خبر داده که پوچتینو علاقه بسیار زیادی به ولاهوویچ دارد و از مدیران این باشگاه خواسته که مذاکرات برای جذب او را آغاز کنند.

چلسی امیدوار است که بتواند با مبلغی در حدود 60 میلیون یورو این مهاجم را به خدمت بگیرد اما یوونتوس حاضر نیست با مبلغی کمتر از 70 میلیون یورو با جدایی او موافقت کند.

ولاهوویچ از سبک بازی دفاعی ماسیمیلیانو آلگری ناراحت است و اشتیاق زیادی برای ترک یوونتوس دارد.

لوکاکو در لیست فروش؟

مدیران چلسی تصمیم دارند با فروش روملو لوکاکو، ستاره بلژیکی، برای خرید دوشان ولاهوویچ اقدام کنند.

چلسی دیگر علاقه‌ای به ادامه همکاری با لوکاکو ندارد و امیدوار است که بتواند او را در همین پنجره نقل و انتقالات تابستانی به فروش برساند.

این بازیکن فصل گذشته به صورت قرضی به اینتر برگشت اما مدیران چلسی حاضر نیستند که بار دیگر با انتقال قرضی او موافقت کنند و به اینتر هشدار داده‌اند که برای جذب این بازیکن باید پیشنهادی برای خرید دائمی او ارائه کند.

جرارد سرمربی الاتفاق عربستان شد

دلیل چلسی برای پافشاری روی انجام زودهنگام این انتقال این است که به گفته کوریره دلو اسپورت، آن‌ها تصمیمی جدی برای جذب دوشان ولاهوویچ دارند.

یوونتوس قصد فروش دارد

مدیران یوونتوس امیدوار هستند که رقابت جدی به راه افتاده برای جذب دوشان ولاهوویچ، ستاره این تیم، باعث افزایش قیمت او شود و در نهایت آن را بفروشند.

روزنامه ایتالیایی گاتزتا دلو اسپورت خبر داده که مدیران یوونتوس از علاقه چند باشگاه بزرگ اروپایی به این بازیکن به خوبی خبر دارند و امیدوار هستند که رقابت شکل گرفته بین آنها باعث شود که ولاهوویچ به بالاترین قیمت ممکن به فروش برسد.

گفته می‌شود که بایرن مونیخ، چلسی و اتلتیکو مادرید در حال حاضر جدی‌ترین مشتریان این مهاجم یووه به حساب می‌آیند. هرچند اگر هری کین به بایرن مونیخ ملحق شود، احتمال جذب این بازیکن کاهش پیدا خواهد کرد.یوونتوس در نظر دارد که راموس هویلند را به عنوان جانشین ولاهوویچ از آتالانتا به خدمت بگیرد.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چلسی بدنبال ستاره صربستانی یوونتوس
P