چلسی در جستجو مهاجم

چلسی بدنبال مهاجم؛ ستاره لورکوزن اولویت پوچتینو!

گلزن آماده لورکوزن از اهداف زمستانی چلسی برای تقویت ترکیب است، شیرهای لندن امیدوار هستند این بازیکن را بخدمت بگیرند.

آبی‌های لندنی حتی در عصر پس از آبرامویچ و سال‌ها بعد از تیم رویایی مورینیو هم دست از دلتنگی برای دیدیه دروگبا برنمی‌دارند. کافی است یک مهاجم سیاه‌پوست کمی شبیه به ستاره سابق چلسی به نظر برسد تا آنها چنین بازیکنی را به عنوان جانشینی برای گلزن سابق ترکیب خود انتخاب کنند. قهرمان سابق اروپا این بار و در پروژه پر هزینه خود به سراغ نیکلاس جکسون رفت و امیدوار بود این بازیکن تبدیل به نسخه جدیدی از دروگبا شود. جکسون اما به هر دلیلی رضایت‌بخش عمل نکرده و چلسی برای تقویت ترکیبش در ژانویه و همچنین برای پایان دادن به روند ناکامی و وضعیت نامطلوبش در پی خرید یک مهاجم توانمند و چارچوب‌شناس است. در این زمینه نام‌های زیادی مطرح شده. این روزها رسانه‌های منتسب به باشگاه نام بونیفاس را از میان این گزینه‌ها بیشتر مورد بحث قرار می‌دهند.

چلسی در جستجو مهاجم

خط حمله ضعیف چلسی

این خط حمله هیچ تضمینی در زمینه گلزنی به وجود نمی‌آورد. آنها در روزهایی به راحتی گلزنی می‌کنند و در روزهای دیگری به سختی هم نمی‌توانند راهی به دروازه رقبا بیایند. چلسی در ابتدای فصل و با مصدومیت کریستوفر انکونکو به نیکلاس جکسون 22 ساله اعتماد کرد. این ستاره اهل سنگال و این نامزد جانشینی دروگبا سایه‌ای از الماس سیاه سابق شیرهای لندنی هم نبود و تا اینجای فصل موفق به ثبت 7 گل زده شده. چلسی حتی در صورت رسیدن انکونکو به اوج آمادگی هم در تدارک خرید یک مهاجم خواهد بود.

تمدید بازیکنان اینتر

آنها پیش از این اوسیمن را زیر نظر داشتند اما تمدید قرارداد این بازیکن با ناپولی ماجرا را فیصله داد. پس از اوسیمن صحبت‌ها از ایوان تونی برای پیوستن به آبی‌های لندنی بود. برچسب قیمتی تونی هم او را از لیست مورد نظر پوچتینو دور کرده است. پس از این 2 بازیکن، اولین گزینه‌ای که برای چلسی مطرح شده، ویکتور بونیفاس نام دارد. شیرهای لندنی لیگ برتر انگلیس در پی استخدام گلزن شیرهای بوندس‌لیگا هستند و قیمت 40 میلیونی این ستاره مورد تایید سران چلسی قرار دارد. گزینه‌های دیگری هم در لیست چلسی وجود دارد اما این روزها موضوع بونیفاس از دیگران جدی‌تر و خبرسازتر دنبال می‌شود.

بونیفیس ستاره لوزکوزن در تور پوچ

دنیای این فصل لورکوزن بسیار جذاب است و شاید فقط پول بتواند یکی از اعضای این مجموعه منسجم و موفق را از بدنه آن جدا کند. ویکتور بونیفاس در چنین تیمی که اتفاقا رو به جلو و هجومی هم بازی می‌کند، نقش اول گلزنی به شمار می‌رود. در حقیقت ستاره نیجریه‌ای تیم ژابی آلونسو زیر نظر این سرمربی به بهترین فرم خودش در بهترین تیم ممکن رسیده و تا اینجای فصل موفق به ثبت 10 گل در بوندس‌لیگا شده. همچنین بونیفاس در لیگ اروپا هم یک گلزن تمام عیار و عصای دست آلونسو به شمار می‌رود. قیمت او در سایت معتبر ترانسفرمارکت در طول همین فصل با جهشی بزرگ و ناگهانی از 12 میلیون یورو به 40 میلیون رسیده و مشتریان بزرگی از جمله چلسی وضعیتش را دنبال می‌کنند.

او در تیم صدرنشین بوندس‌لیگا بازی می‌کند و در این تیم گلزن اول است. تیمی که در پی استخدامشاست، با وجود هزینه‌های سرسام‌آور، تنها برای باقی ماندن در بین 10 تیم بالای جدول لیگ انگلیس می‌جنگد. در لورکوزن انتخاب اول ژابی آلونسو، ویکتور بونیفاس است و در چلسی او باید پشت خط انکونکو به میدان برود. در لورکوزن او  اطمینان دارد می‌تواند با کار کردن زیر نظر ژابی آلونسو از فرم فعلی خودش هم درخشان‌تر باشد و در اردوی آبی‌های لندنی معلوم نیست سازگاری لازم با پوچتینو و همچنین لیگ برتر انگلیس را به دست بیاورد. در بوندس‌لیگا و با لورکوزن، 3 قهرمانی در 3 جام معتبر به ویکتور بونیفاس در اولین فصل شهرت و درخشش این بازیکن چشمک می‌زند. در چلسی این فصل خبری از فتح جام نیست و همه آرزوها به آینده موکول می‌شود.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P