چلسی نزدیک تر از یونایتد لیورپول، و رئال مادرید به انزوفرناندز

چلسی نزدیک تر از یونایتد لیورپول، و رئال مادرید به انزوفرناندز

چلسی نزدیک تر از یونایتد لیورپول، و رئال مادرید به انزوفرناندز

____ ____ _____ ____

تیم ملی آرژانتین در جام جهانی 2022 حضور یک بازیکن جوان خودنمایی می کرد،صحبت از انزو فرناندز، مهاجم 21 ساله باشگاه بنفیکاست انزو از سال 2006 وارد آکادمی فوتبال ریورپلاته شد و در سال 2019 به تیم بزرگسالان باشگاه رسید او در تابستان امسال به بنفیکا ملحق شد ولی شاید دوران حضور او در این باشگاه پرتغالی زودتر از تصورات به پایان برسد، او به قدری در جام جهانی خوش درخشید که حالا چند باشگاه بزرگ اروپایی برای به خدمت گرفتنش رقابت دارند.

این هافبک 21ساله در حال حاضر بازیکن بنفیکا است و بند فسخ این بازیکن 120 میلیون یورو اعلام شده است،بنفیکا شش ماه قبل انزوفرناندز را با رقم 10 میلیون یورو از باشگاه ریورپلاته ارژانتین به خدمت گرفته است.

انزو جام‌جهانی را از روی نیمکت شروع کرد اما در بازی آخر دور گروهی مقابل لهستان به میدان رفت و توانست خودش را به اسکالونی ثابت کند، رشد سریع او باعث شد فرناندز به هدف رئال مادرید و لیورپول تبدیل شود و علیرغم گزارش های قبلی مبنی بر اینکه او با قیمت 100 میلیون یورو در دسترس خواهد بود، باشگاه پرتغالی اکنون به چیزی کمتر از بند فسخ او رضایت نمی دهد.

بر اساس این گزارشها رئال مادرید از پیش از جام جهانی 2022 این هافبک آرژانتینی را به خاطر عملکردش در بنفیکا زیر نظر گرفته بود ولی درخشش او در این دوره از جام جهانی باعث شد کارلو آنچلوتی از مدیران رئال بخواهد هر چه سریعتر ترتیب حضور او در لوس بلانکوس را بدهند.

رئال مادرید انزو را برای فصل اینده میخواهد موضوعی که باعث دور شدن این بازیکن از این تیم شده است، انزو با توجه به بودن کروس و مودریچ حاظر به نیمکت نشینی در رئال نیست و نیم نگاهی به دیگر پیشنهاد های خود از لیگ برتر انگلیس دارد.

دیگر مشتری انزو فرناندز باشگاه لیورپول بود، باشگاه لیورپول اولین درخواست رسمی خود را برای باشگاه پرتغالی ارسال کرد اما این درخواست خیلی سریع رد شد، باشگاه لیورپول ابتدا با انزو به توافقات شخصی رسید اما با باشگاه به توافق نرسیده است 100 میلیون یورو اولین پیشنهاد لیورپول بود، پیشنهادی که خیلی سریع توسط بنفیکا‌رد شد، کلوپ تمایل خود را برای جذب یک هافبک جدید پنهان نکرده است اما باید دید که آیا 20 میلیون یورو اضافی برای برآورده کردن بند آزادسازی در توان آنفیلدی‌ها خواهد بود یا خیر.

نشریه سان انگلیس نوشته است که منچستریونایتد پس از شکست در جذب گاکپو برای جذب انزو فرناندز وارد رقابت نقل انتقالاتی برای جذب ستاره آرژانتینی با دیگر باشگاه های بزرگ دنیا است یونایتد برای جذب انزو بند فسخ 104 میلیون پوندی اماده کرده است و مدیر برنامه هایش برای انجام مذاکرات، راهی پرتغال شده تا در صورت پرداخت این مبلغ توسط یونایتد آماده مذاکره باشند.

روزنامه رکورد پرتغال از شانس بالای چلسی برای جذب انزو پرده برداشته است، باشگاه چلسی در چند ماه گذشته مذاکراتی با کانته و جورجینیو برای تمدید قرار داد انجام داده است، مذاکراتی که بی نتیجه مانده ایت و همچنان موفق به تمدید قرار داد دو هافبک خود نشده اند و این موضوع باعث شده است سران چلسی وارد مذاکرات جدی برای جذب انزو فرناندز شوند، پیشنهاد چلسی روی میز است و حالا همه چیز به انزو فرناندز بستگی دارد، روی کاستا با او صحبت کرده و میخواهد متقاعدش کند که تا پایان فصل در بنفیکا باقی بماند بنفیکا بعد از سال ها شانس قهرمانی در لیگ پرتغال را دارد.

چلسی به اطلاع بنفیکا رسانده که آماده است بند 105 میلیون پوندی انزو فرناندز را پرداخت کند،مسئولین رسمی چلسی با مدیر بنفیکا و مندز مدیر برنامه فرماندز نیز دیدار داشته اند، و بنظر میرسد در روز های اینده انزو فرناندز برای انجام تست های پزشکی‌ باشگاه چلسی راهی لندن شود.

روزنامه آبولا پرتغال خبر از رسیدن دو پیشنهاد 127 میلیون یورویی برای انزو داد، بند فسخ این بازیکن 120 میلیون یورو است و روی کاستا، رئیس بنفیکا، حالا دو پیشنهاد حتی بالاتر از رقم فسخ انزو روی میز دارد هدف کاستا حفظ انزو تا پایان فصل است ولی در صورت رسیدن پیشنهاد بالاتر از 120 میلیون یورو، خود بازیکن نظر نهایی را خواهد داد و در واقع انزو اگر تمایل به جدایی داشته باشد، بنفیکا نمی تواند مانع او شود.

آبولا نام این دو باشگاه را فاش نکرده ولی اشاره کرده است که از لیگ برتر و لالیگا هستند. همچنین سومین پیشنهاد نیز در راه است و کاستا از ژرژ مندس، مدیر برنامه های انزو، خواسته است تا رقم پیشنهادات را تا 130میلیون یورو بالا ببرد، حالا همه منتظر پاسخ نهایی جوان اول جام جهانی هستند او تا پایان فصل در بنفیکا می ماند یا قدم بزرگی در فوتبالش بر خواهد داشت؟ انتقال 127 میلیون یورویی چیزی بود که تا قبل از جام جهانی کسی برای انزو تصور نمی کرد ولی حالا دنیا برای او متفاوت شده است.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چلسی نزدیک تر از یونایتد لیورپول، و رئال مادرید به انزوفرناندز
P