ژوائو فلیکس به چلسی پیوست

ژوائو فلیکس به چلسی پیوست

ژوائو فلیکس به چلسی پیوست

__ __ __ __ __ __

ژوائو فلیکس، مهاجم پرتغالی 23ساله اتلتیکو مادرید، که در فصل جاری با بی‌اعتنایی دیه‌‌گو سیمئونه، سرمربی این تیم مواجه شده بود، در نهایت راهی چلسی شد.

مدیران اتلتیکو نیز وقتی متوجه شدند سیمئونه به این نتیجه رسیده که این مهاجم پرتغالی در برنامه‌هایش جایی ندارد، تصمیم گرفتند او را در ماه ژانویه به فروش برسانند، از آن زمان بود که نام چند باشگاه و به خصوص دو باشگاه لیگ برتری به عنوان مقاصد احتمالی فلیکس مطرح شد.

به محض پایان جام جهانی قطر مشخص شد که مدیران منچستر یونایتد فلیکس را به عنوان جانشین هموطنش، کریستیانو رونالدو، انتخاب کرده‌اند و قصد دارند او را در ماه ژانویه به صورت قرضی به خدمت بگیرند. فلیکس قبل از رقابت های جام جهانی به مدیران باشگاه مادریدی اعلام کرده بود قصد جدا شدن در پنجره زمستانی را دارد.

پس از پیشنهاد منچستر نوبت به پیشنهاد رسمی باشگاه چلسی برای فلیکس رسید، پیشنهاد باشگاه منچستر تنها 3 میلیون یورو بود و مورد موافقت باشگاه مادریدی قرار نگرفت،منچستر با فلیکس به توافقات نهایی رسیده بود اما اتلتیکو مانع این انتقال شد.

باشگاه چلسی برخلاف منچستر ابتدا با باشگاه اتلتیکو به توافق رسید و سپس به سراغ مهاجم پرتغالی رفت، باشگاه چلسی رقم مد نظر اتلتیکو مادرید(11 میلیون یورو) را پرداخت کرد تا این بازیکن پرتغالی را برای شش ماه به لندن بیاورد.

ایده جالب مدیران اتلتیکو برای قرض دادن فلیکس!.

باشگاه اتلتیکومادرید و مدیریت باشگاه اسپانیایی تمایلی برای این انتقال و از دست دادن ژوائو فلیکس نداشتند اما مجبور به رضایت شدند، مدیران اتلتکیو ابتدا با فیلکس جلسه ای برگزار کردند و در جلسه اعلام کردند تنها در صورت تمدید قرار داد اجازه جدایی این بازیکن را میدهند، پیشنهادی که ابتدا از سوی فلیکس و مدیربرنامه های این بازیکن پرتغالی رد شد اما در نهایت قرار داد فیلکس به مدت یک فصل دیگر و تا سال 2027 توسط باشگاه اتلتیکو تمدید شد.

شرط دوم باشگاه مادریدی بدون بند خرید بودن قرار داد بود؛ باشگاه اتلتیکو به هیچ رقمی حاظر به فروش ستاره پرتغالی خود نبود و به تمامی تیم های خواهان فلیکس اعلام کردند حاظر به گذاشتند بند فروش نیستند و تنها تا پایان فصل اجازه جدایی میدهند زیرا در پایان فصل سیمئونه از اتلتیکو مادرید جدا میشود و آنها فلیکس را میخواهند.

ژوائو در تابستان 2019 با رقم 127 میلیون یورو از بنفیکا به اتلتیکو پیوست و در 131 بازی 36 گل زد و 16 پاس گل داد. او در 84 بازی در ترکیب ثابت بود و در 47 بازی نیز کار را از روی نیمکت شروع کرد.

ژائو فلیکس در مورد انتقال به چلسی :چلسی یکی از بهترین تیم های دنیا هست و امیدوارم به تیم کمک کنم تا به اهدافش برسد بنابراین بسیار بسیار خوشحالم که اینجا هستم و برای بازی در استمفوردبریج بسیار هیجان زده هستم

جزئیات قرارداد فلیکس با چلسی

فابریتزیو رومانو اولین خبرنگاری بود که ادعا کرد چلسی و اتلتیکو مذاکرات خوبی برای انتقال ژوائو داشته‌اند و ستاره پرتغالی نیم فصل دوم را در چلسی توپ خواهد زد.

ژوائو فلیکس بامداد امروز به لندن سفر کرد تا در تست‌های پزشکی چلسی شرکت کند، آبی‌ها لندن برای این انتقال قرضی  11میلیون یورو به اتلتیکو پرداخت خواهند کرد و در قرارداد او بند خرید دائمی نیز وجود ندارد. اگر ژوائو در چلسی بدرخشد، مدیران باشگاه در پایان فصل با اتلتیکو برای خرید دائمی او مذاکره خواهند کرد,چلسی همچنین 5میلیون یورو از دستمزد ژوائو را نیز تقبل کرده است.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ژوائو فلیکس به چلسی پیوست
P