ژوائو فلیکس در آستانه ترک اتلتیکو مادرید

ژوائو فلیکس در آستانه ترک اتلتیکو مادرید

ژوائو فلیکس در آستانه ترک اتلتیکو مادرید

ــ‌ ــ ــ ــ‌ ــ ــ ــ ــ ــ ــ

ژوائو فلیکس به دلیل اختلاف با دیه‌گو سیمئونه قصد جدایی از اتلتیکو در انتقالات زمستانی را دارد و پس از جام جهانی میخواد به تیم دیگری برود.

اتلتیکو مادرید
اتلتیکو مادرید

ستاره پرتغالی سه سال پس از انتقال 120 میلیون یورویی‌اش از بنفیکا، هنوز جایگاه ثابتی در اتلتیکو ندارد و از نیمکت‌نشینی در بازی های اخیر نیز خسته شده است. در پایان بازی چهارشنبه برابر بروژ در متروپولیتانو، ژوائو با وجود توقف اتلتیکو یک دقیقه هم بازی نکرد و در پایان مسابقه با چهره‌ای عصبانی بدون اینکه همراه با سایر بازیکنان به سمت هواداران برود، راهی رختکن شد.

ژوائو فلیکس محصول آکادمی بنفیکا است، این بازیکن در سال 2018 راهی تیم اصلی شد و موفق شد در اولین حضور خود در لیگ برتر پرتغال امار فوق العاده 15 گل و 7 پاس کل از خود به یادگار بگذارد.

اوج معروفیت فلیکس در فوتبال هتریک این بازیکن در لیگ اروپا مقابل اینتراخت فرانکفورت بود و این بازیکن را سر زبان ها انداخت.

ستاره پرتغالی اتلتیکو مادرید پس از درخشش با پیراهن بنفیکا برنده جایزه پسر طلایی اروپا در سال 2019 شده است.

فلیکس پس از قهرمانی با بنفیکا در لیگ برتر پس از تنها یک فصل در بنفیکا از این تیم جدا شد و راهی اتلتیکو مادرید شد.

اتلتیکو مادرید که پس از فروش گریزمان پول کافی در حساب خود داشت بند خرید 126 میلونی این بازیکن را فعال کرد و این بازیکن تبدیل به گرون ترین خرید تاریخ اتلتیکو مادرید و سومین بازیکن تاریخ فوتبال شد.

در تابستان گذشته مدیران منچستریونایتد نهایت تلاش‌شان را به کار گرفتند تا این تیم را در آستانه فصل جدید تقویت کنند و بازیکنان مدنظر اریک تن‌هاخ را به خدمت بگیرند.

بسیاری از رسانه‌های انگلیسی در طول تابستان مدعی شده بودند که یکی از اهداف اصلی شیاطین سرخ در این پنجره نقل و انتقالاتی جذب ژوائو فلیکس از اتلتیکو مادرید است.

حتی بسیاری از آنها مدعی شدند که این باشگاه آماده است تا مبلغی در حدود 130 میلیون یورو برای انتقال این ستاره پرتغالی به اولدترافورد پرداخت کند اما در نهایت مدیران اتلتیکو اعلام کردند که حاضر به فروش این بازیکن 22 ساله نیستند.

روز گذشته ژوائو همراه با ژرژ مندس، مدیربرنامه هایش در یکی از رستوران های مادرید مشاهده شد و مارکا ادعا کرده است که ژوائو در این ملاقات از مندس خواسته تا به دنبال تیمی دیگر برای او باشد و این مساله را به اطلاع مدیران اتلتیکو نیز برساند. او دیگر تحمل این وضعیت را ندارد و پس از جام جهانی به دنبال چالشی جدید در لیگی دیگر است.

یکی از دلایل عصبانیت ژوائو، بازگشت آنتوان گریزمان به اتلتیکو در تابستان سال گذشته است. اخیرا نیز قرارداد او دائمی شد تا خشم ژوائو بیشتر شود. او حضور گریزمان را مانعی بزرگ برای خودش در راه رسیدن به ترکیب اصلی می بیند.

مشکل بزرگ، بند فسخ 350 میلیون یورویی او است و این یعنی باشگاه های خواهان او باید با اتلتیکو مذاکره کنند.

سیمئونه در نشست خبری پیش از بازی برابر اتلتیک بیلبائو در پاسخ به سوالی درباره شرایط فلیکس گفت:گرفتن بهترین بازی ممکن از ژوائو برای من دشوار بود اما این چیزی است که خودم باید برای حل کردن آن تلاش کنم. من باید بتوانم بهترین بازی ممکن و بیشترین بهره‌برداری را از هر بازیکن داشته باشم و این موضوع درباره فلیکس هم صدق می‌کند.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ژوائو فلیکس در آستانه ترک اتلتیکو مادرید
P