کاوه رضایی در آستانه محرومیت

کاوه رضایی در آستانه محرومیت

کاوه رضایی در آستانه محرومیت

____ ____ ____ ____

 

کمیته تعیین وضعیت حکم نهایی خود در پرونده جنجالی کاوه رضایی را صادر کرد و فسخ او با تراکتور را غیرقانونی دانست.

 

ستاره سابق آبی‌ها که در ابتدای فصل به عنوان یکی از بمب‌های نقل و انتقالات تابستانی به باشگاه محبوبش برگشته بود، پس از امتناع بازیکنان مازاد ساپینتو از فسخ قرارداد در آستانه لیگ برتر، مجبور شد تا نیم‌فصل در باشگاه دیگری که تراکتور بود، توپ بزند.

در تمام این مدت زمزمه‌هایی مبنی بر بازگشت کاوه رضایی به استقلال در پنجره نقل و انتقالاتی زمستانی به گوش می‌رسید و در نهایت کاوه با فسخ یک‌طرفه قراردادش با تراکتور، مهر تاییدی بر این گمانه‌زنی‌ها زد.

یکی از مهمترین پرونده‌های پنجره زمستانی نقل و انتقالات، پرونده فسخ قرارداد کاوه رضایی بود که علاوه بر باشگاه تراکتور و این بازیکن، یک طرف دیگر هم داشت: استقلال. آبی‌ها که در ابتدای فصل با کاوه قرارداد بسته بودند، توافق کردند که در صورت عدم جذب کاوه رضایی در نیم فصل در صورت آمادگی او، 10میلیارد تومان به این بازیکن غرامت بدهند و در غیر این صورت 10میلیارد تومان از او غرامت بگیرند.

حالا با صدور حکم کمیته تعیین وضعیت مشخص شده که فسخ قرارداد رضایی با باشگاه تراکتور غیرقانونی است و این مهاجم نمی‌تواند به تیم جدید، از جمله استقلال، برود. بنابراین درخواست غرامت او از استقلال نیز منتفی است و حالا باشگاه استقلال می‌تواند مدعی دریافت ده‌میلیارد تومان شود.

از سوی دیگر حالا تصمیم‌گیرنده نهایی در مورد این مهاجم باتجربه، مدیران باشگاه تراکتور خواهند بود که پیش از این به رضایی بابت فسخ یک‌طرفه قرارداد هشدار داده بودند اما این مهاجم بی‌اعتنا به اظهارات مدیران باشگاه، قراردادش را یک‌طرفه فسخ کرد تا پرونده به کمیته تعیین وضعیت برود.

اگرچه او حالا به صورت قانونی بازیکن تراکتور شناخته می‌شود، اما باتوجه به سابقه برخوردهای مربیان خارجی با چنین مواردی، شاید کاوه شانس چندانی برای قرارگیری در پازل تاکتیکی تیم خمس را نداشته باشد و باید دید که این سرمربی چه تصمیمی در مورد رضایی خواهد گرفت.

بعد از این برتری حقوقی به سود تراکتور، حالا باید منتظر مذاکرات کاوه رضایی با مدیران باشگاه ماند و دید که چه سرانجامی در انتظار مهاجم سابق تیم ملی ایران خواهد بود اما در نهایت این تراکتور خواهد بود که سرنوشت این بازیکن را تعیین می‌کند.

تراکتورسازی غرامت میخواهد!

باشگاه تراکتور که برنده پرونده شکایت از این مهاجم شده، در اطلاعیه‌ای عنوان کرد:به دنبال فسخ یک‌طرفه کاوه رضایی با باشگاه تراکتور، جلسه‌ای در فدراسیون فوتبال برای رسیدگی به این موضوع با حضور نصیرزاده، مدیرعامل و محمدپور، مدیر حقوقی باشگاه تراکتور، کاوه رضایی به همراه دو وکیل حقوقی‌اش و علی امیری، قائم مقام و سمیعی، مدیر حقوقی باشگاه استفلال برگزار شد.

در ادامه این اطلاعیه آمده: «کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال با پذیرفتن دفاعیات مدیرعامل و مدیر حقوقی باشگاه تراکتور، فسخ این بازیکن را غیرقانونی اعلام کرد.اکنون باشگاه تراکتور اعلام کرده به‌طور رسمی از کاوه رضایی به دلیل فسخ غیرموجه، درخواست غرامت خواهد کرد.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاوه رضایی در آستانه محرومیت
P