کاپیتان نراتزوری به پاری‌سن‌ژرمن پیوست

کاپیتان نراتزوری به پاری‌سن‌ژرمن پیوست

کاپیتان نراتزوری به پاری‌سن‌ژرمن پیوست

ـــ ـــ‌ ـــ ــ ـــ ـــ

قرارداد میلان اشکرینیار با اینتر در پایان فصل جاری به پایان می‌رسد و تمام تلاشهای نراتزوری برای تمدید قرارداد این ستاره اسلواک بی‌نتیجه بوده است،نشریه فرانسوی اکیپ هفته پیش مدعی شد در پشت پرده و بدون اطلاع مدیران اینتر، اشکرینیار با پاری‌سن‌ژرمن مخفیانه به توافق رسیده است و تابستان آتی راهی پاریس می‌شود و پیراهن این تیم را به تن خواهد کرد،اکیپ مدعی شده بود این توافق سرّی چند هفته پیش بین اشکرینیار و پی‌اس‌جی نهایی شده است.

صحبت های ایجنت اشکرینیار:

اشکرینیار سال گذشته به شدت با پیوستن به پاری سن ژرمن در ارتباط بود، اما هیچ انتقالی محقق نشد و مدافع میانی شروع به مذاکره مجدد برای قرارداد جدید با اینتر کرد.

حقیقت این است که تصمیم اینتر برای قرار دادن میلان اشکرینیار در بازار نقل و انتقالات در تابستان توسط اینتر گرفته شد، نه توسط بازیکن این انتخاب باشگاه بود که منجر به مذاکره بین اینتر و پاری سن ژرمن شد، که واضح است که ما از آن مطلع شده بودیم در نقطه‌ای خاص، مذاکرات شکست خورد و ما نیز از این مرحله مطلع شده بودیم، تصمیمی که به ما بستگی ندارد و بازیکن با آرامش، حرفه‌ای و احترام مطلق به قرارداد آن را پذیرفت.

در پاییز سال گذشته به تمام درخواست‌های باشگاه پاسخ دادیم و پس از یک سری جلسات مقدماتی، درخواست مالی خود را ارائه کردیم و متعاقباً در ابتدای نوامبر 2022، باشگاه پیشنهادی را به ما ارائه کرد حدود یک ماه بعد قبل از کریسمس، تصمیم خود مبنی بر عدم پذیرش پیشنهاد آن‌ها را به اینتر اطلاع دادم، انتخابی که در ابتدای ژانویه قبل از سوپرجام، زمانی که به مدیران جوزپه ماروتا و پیرو آوسیلیو نیز اطلاع دادم تکرار شد. فکر می‌کردیم آزاد هستیم که به پیشنهادات باشگاه‌های دیگر گوش دهیم.

قرار داد اشکرینیار و پاری‌سن‌ژرمن امضا شده است!

شب گذشته فابریتزیو رومانو گزارش داد که قرارداد بین اشکرینیار و پی‌اس‌جی امضا شده و این مدافع در پایان فصل به عنوان بازیکن آزاد راهی پی‌اس‌جی خواهد شد،پاریسی‌ها پیشنهادی برای جذب اشکرینیار در انتقالات ژانویه داده بودند که توسط اینتر رد شد و اگر توافقی بین دو باشگاه حاصل نشود، او در پایان فصل از نراتزوری خواهد رفت.

اشکرینیار امروز در جریان یک مصاحبه تایید کرد که با پی‌اس‌جی قرارداد بسته است: بله، درست است و با پی‌اس‌جی قراردادی امضا کردم حالا منتظرم دو باشگاه به توافق برسند.

اشکرینیار هنوز امیدوار است بتواند همین زمستان راهی پاریس شود، ولی به نظر نمی‌رسد اینتر به پیشنهادی پایین‌تر از 20میلیون یورو پاسخ مثبت بدهد.

گالتیه سرمربی پاریسی ها نیز در گفتگو با رسانه بین اسپورت گفت: نمی توانم بگویم که او در این زمستان می‌آید یا این تابستان اما او بازیکنی است که مدت‌هاست دنبالش بودیم و بلاخره موفق شدیم آنرا جذب کنیم و خوشحالم.در واقع ما فکر می‌کردیم که تابستان گذشته او را به خدمت خواهیم گرفت اما چنین نشد و برای او صبر کردیم. آمدن آن در این تابستان بستگی به مذاکرات دو باشگاه دارد و مذاکرات همچنان ادامه دارد.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاپیتان نراتزوری به پاری‌سن‌ژرمن پیوست
P