کریستیانو رونالدو خواستار جدایی از منچستر یونایتد شد !

کریستیانو رونالدو خواستار جدایی از منچستر یونایتد شد !

کریستیانو رونالدو خواستار جدایی از منچستر یونایتد شد !

__ __ __ __ __ __ __ __ __ __

کریستیانو رونالدو قطعا یکی از برترین بازیکنان فوتبال جهان است و حتی در سن ۳۷ سالگی مشتریان پر و پا قرص زیادی دارد و آرزوی هر باشگاهی است که این بازیکن تمام نشدنی در تیم آنها بازی کند.

اما این روزها خبر می رسد که رونالدو ظاهرا از شرایط موجود در باشگاه مورد علاقه خود یعنی منچستریونایتد راضی نیست و به مدیران شیاطین سرخ اعلام کرده است که در صورت دریافت پیشنهاد خوب و قابل قبولی می توانند مجوز خروج او را بدهند تا او سال های پایانی فوتبال خود را در باشگاه دیگری سپری کند.

رونالدو که بیشترین دوران بازی حرفه ای خود را در دو تیم منچستر و رئال مادرید پشت سر گذاشت ، در مجموع و در ۵۱۵ بازی که برای این دو تیم بزرگ جهان انجام داد توانست با به ثمر رساندن ۴۱۱ گل آمار فوق العاده ای را از خود بر جای بگذارد و نشان دهد که چرا او یکی از برترین بازیکنان جهان است و چرا لایق این عنوان است.

پس از اعلام درخواست خروج رونالدو از جمع شیاطین سرخ مشتریان زیادی برای این بازیکن تمام نشدنی به صف شدند تا بتوانند نظر او را برای حضور در تیم خودشان جلب کنند که پاریسن ژرمن تیم فرانسوی ثروتمند جهان که هیچگونه دغدغه ای بابت صرف هزینه و خرید بازیکن ندارد اولین مشتری این بازیکن بزرگ بود تا بتواند با جذب این بازیکن ترکیب رویایی مسی ، رونالدو را در تیم خود ایجاد کند.

علاوه بر پاریسن ژرمن آبی های لندن یعنی تیم چلسی که تا بدینجای کار نتوانسته است در بازار نقل و انتقالاتی عملکرد خوبی را داشته باشد ، آمادگی خود را برای جذب رونالدو اعلام کرد تا بلکه بتواند با جذب رونالدو بازیکن بزرگی را به ترکیب تیم خود اضافه کند.

پیوستن رونالدو به چلسی امکان دارد؟
پیوستن رونالدو به چلسی امکان دارد؟

باوارایی ها یکی دیگر از تیم های بزرگی است که به دنبال جذب رونالدو می باشد.بایرنی ها که به نظر جدایی لواندوفسکی ، ماشین گلزنی خود را در این فصل قطعی می بینند به دنبال جایگزین مناسبی برای این بازیکن هستند ، البته آنها سادیو مانه از لیورپول را توانسته اند متقاعد کنند تا با این تیم آلمانی قراردادی سه ساله را به امضا برساند.

رونالدو که فصل گذشته یکی از ارکان مهم تیمش بود و در پایان فصل توانست بهترین بازیکن تیمش لقب بگیرد ، پس از اعلام درخواست جدایی خود با مخالفت شدید تن هاگ روبرو شده است ، حال باید منتظر ماند و دید که این مربی هلندی و سران باشگاه منچستریونایتد خواهند توانست که او را برای حضور در این تیم متقاعد کنند یا خیر؟

اما اگر به پیشینه رونالدو در مورد نگرشش راجع به بازی کردن در تیمی بیاندازیم متوجه میشویم که او همواره تلاش کرده است تا در باشگاهی بازی کند که احساس راحتی و آسایش می کند و به نظر با توجه به عدم رضایت او از شرایط موجود در باشگاه منچستر و عدم تلاش این تیم برای بهبود اوضاع خود و همچنین عدم حضور این تیم در رقابت های فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا رونالدو را مجاب کرده است تا قید تیم مورد علاقه خود را بزند.

از عوامل دیگری که بنابه گفته های خود رونالدو باعث شده است او این تصمیم را بگیرد ، عواملی مربوط به مسائل شخصی و خانوادگیش می باشد که اعلام کرده است پس از مرگ فرزند پسر نوزادش از لحاظ روحی شرایط خوبی را ندارد و ترجیح میدهد در جای دیگری به زندگی و فوتبال خود ادامه دهد.

اما با تمام این اوصاف به نظر رونالدو با یکی از تیم های بزرگ جهان ظاهرا به طور شخصی به توافق رسیده است و همین امر باعث شده است تا او ساز جدایی سر دهد و به مسئولان منچستری اعلام کرده که در صورت دریافت پیشنهاد رسمی به او اجازه جدایی دهند ، ولی مسئولان باشگاه اعلام کرده اند که هنوز یک سال از قرارداد رونالدو با این تیم باقی مانده است و کریستیانو رونالدو فروشی نیست و باید تا زمان اتمام قراردادش در این تیم بازی کند.

حال با تمام این حرف و حدیث ها باید منتظر ماند و دید که رونالدو بالاخره چه تصمیمی خواهد گرفت و خواهد توانست مسئولان شیاطین سرخ را راضی کند که اجازه خروج او را بدهند یا خیر؟

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کریستیانو رونالدو خواستار جدایی از منچستر یونایتد شد !
P