کلوپ در آستانه جدایی از جمع لک لک ها

کلوپ در آستانه جدایی از جمع لک لک ها

کلوپ در آستانه جدایی از جمع لک لک ها

ــــ ــــ ــــ ــــ ــــ ــــ ــــ

روزنامه تلگراف اعلام کرد که گروه ورزشی فین‌وی، مالکان باشگاه لیورپول تمایل به فروش کامل این باشگاه دارد.نتایج ضعیف لیورپول در این فصل باعث شده که بسیاری احتمال جدایی یورگن کلوپ‌ مربی این تیم‌ را جدی بدانند.

 

لیورپول این هفته با نتیجه 0-3 برابر برایتون شکست خورد و کلوپ پس از پایان این بازی گفت: بازی بدتری را به خاطر ندارم و این فقط مربوط به دوران حضورم در لیورپول نیست این نمایش واقعا ضعیف بود.

زنگ خطر در آنفیلد به صدا در آمده است آنها در جایگاه نهم جدول رده‌بندی لیگ برتر قرار دارند، کسب سهمیه اروپا با خطر جدی مواجه است. مدافع عنوان قهرمانی از جام اتحادیه حذف شده و هنوز در جام حذفی حضور دارد رئال مادرید هم در مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان منتظر رویارویی با آنها است.

یورگن کلوپ
یورگن کلوپ

کلوپ که از سال 2015 تا به حال هدایت لیورپول را برعهده داشته است پس از بازی برابر برایتون بسیار ناراحت به نظر می‌رسید او گفت: این مطمئنا مسئولیت من است چون ایده‌هایی با ساختارهای متفاوت داشتم که جواب نداد.

با این حال، مالکان آمریکایی لیورپول هیچ تصمیمی برای برکناری او ندارند چون این مربی آلمانی را عاملی کلیدی در ارزش‌گذاری مالی این باشگاه می‌دانند. خصوصا که لیورپول از زمان حضور او روی نیمکتش توانست به افتخار بسیاری دست پیدا کند. آنها در سال 2019 قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شدند و در سال 2020 نیز به انتظار 30 ساله برای قهرمانی در لیگ برتر پایان دادند.

کلوپ پیش از این سابقه قطع همکاری با دورتموند را داشته و این بار هم به انجام کاری مشابه با لیورپول فکر می‌کند اما در حال حاضر امیدوار است که بتواند با وجود این بحران به کارش ادامه داد.

او در گفتگو با اسپورت بیلد اظهار داشت:من می‌دانم که در حال حاضر در فاز تغییر شرایط هستیم. به همین دلیل است که من و باشگاه توافق کردیم که همچنان روی نیمکت بمانم و به جای پیگیری اهداف کوتاه مدت نگاهی بلند مدت داشته باشیم.

نبود انگیزه یا مصدومان پر تعداد؟!

دلیل این بحران برای کلوپ کاملا واضح است: فصل گذشته فصل پر فشاری برای قرمزپوشان انفیلد بود و لیورپول به فینال لیگ قهرمانان رسید شکست 0-1 برابر رئال مادرید و عدم قهرمانی در لیگ برتر انگلیس رویای چهارگانه آنهارا خراب کرد، قهرمانی در جام حذفی و اتحادیه تنها دست اورد یورگن کلوپ در فصل گذشته به شمار میرود. علاوه بر این باید به فهرست بلند بالای مصدومان هم اشاره کرد،لیورپول فصل را با مصدومیت تیاگو در خط هافبک اغاز کرد و در ادامه ژوتا،فیرمینو،دیاز را در خط حمله از دست داد و در لیست جدید ترین مصدومان آنها نام فن دایک به چشم میخورد.!

لیورپول به فروش میرسد!

گروه ورزشی فین‌وی پیش از این از فروش دارایی‌های باشگاه لیورپول استقبال کرده بود اما هیچ اطلاعاتی در مورد فرمول این معامله وجود نداشت.

روزنامه انگلیسی تلگراف روز یکشنبه در گزارشی اعلام کرد که مالکان لیورپول به دنبال فروش کل باشگاه هستند و انتظار می‌رود تا یک ماه آینده پیشنهاداتی به این تیم برسد.

این روزنامه عنوان کرد که انتظار می‌رفت این گروه تا پایان سال 2023 باشگاه را بفروشد، اما به نظر می‌رسد کارها با سرعت بیشتری پیش خواهد رفت.

این در شرایطی است که لیورپول در حال حاضر از نظر فنی در شرایط خوبی قرار ندارد به رده نهم جدول رده‌بندی لیگ برتر سقوط کرده است و سهام این باشگاه سقوط کرده است.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلوپ در آستانه جدایی از جمع لک لک ها
P