کودتا در تمرین استقلال؛سیاوش یزدانی اخراج شد!

کودتا در تمرین استقلال؛سیاوش یزدانی اخراج شد!

کودتا در تمرین استقلال؛سیاوش یزدانی اخراج شد!

ــ ـــ ـــ ـــ‌ـــ ــ ـــ

 

تیم فوتبال استقلال در شرایطی امروز دومین جلسه تمرینی خود بعد از دیدار برابر سپاهان را پشت سر گذاشت که سیاوش یزدانی، مدافع میانی و کاپیتان این تیم در دیدار برابر سپاهان از سوی ریکاردو ساپینتو اجازه تمرین پیدا نکرد!

این اتفاق در شرایطی رخ داد که یزدانی پس از مصدومیت محمدحسین مرادمند به ترکیب اصلی استقلال راه یافته و در کنار سیلوا زوج خط دفاعی استقلال را ساخته بود و حتی مقابل سپاهان در اصفهان به واسطه سابقه بیشترش نسبت به سایر بازیکنان بازوبند کاپیتانی آبی‌ها را هم بر بازو بسته بود.

یزدانی پیش از این در اوایل نیم‌فصل نخست هم به دلیل انتشار یک توییت در مورد جشن تولد سرمربی استقلال و کنایه‌هایی که به ساپینتو زده بود از جمع آبی‌ها کنار گذاشته شده بود، اما در نهایت به تیم برگشت حالا برای دومین بار از سوی این سرمربی از تیم کنار گذاشته شد و باید دید آیا این بار برای همیشه از تفکرات ساپینتو خارج خواهد شد و دیگر به تیم باز نمی‌گردد یا اینکه اوضاع برای او جور دیگری پیش خواهد رفت.

دلیل کنار گذاشتن یزدانی؛خیانت!!

سرمربی استقلال امروز قبل از تمرین اجازه تمرین به سیاوش یزدانی را نداد و در یک جمله اتهام عجیبی را مبنی بر خیانت به تیم به وی وارد کرد.

با تصمیم ساپینتو یزدانی فعلا حق حضور در تمرینات استقلال را ندارد و در دیدار برابر ملوان هم غایب است تا باشگاه در مورد او تصمیم نهایی را بگیرد.

ریکاردو ساپینتو و دستیارانش در دو روز اخیر تمرکز خود را بر روی بررسی کم‌کاری بازیکنان قرار داده اند‌، به صورت تک نفره عملکرد بازیکنان در دیدارهای اخیر را زیر ذره بین برده و متوجه کم‌کاری یا سهل انگاری ۵ بازیکن شده‌اند،در مورد سیاوش یزدانی کادرفنی اعتقاد راسخ به کم‌کاری این بازیکن داشته و وی را از تمرین اخراج کرده است.

ساپینتو روز گذشته تصمیمش مبنی بر کنار گذاشتن این بازیکن را گرفته و به اطلاع این بازیکن و باشگاه هم رسانده بود اما سیاوش یزدانی به تمرین استقلال رفت!.

سیاوش قصد جدا شدن ندارد:

یزدانی‌ در ابتدای فصل قراردادش را با استقلال به مدت دو فصل دیگر تمدید کرد تا این بازیکن تا پایان لیگ بیست‌وسوم بازیکن استقلال محسوب شود،

سیاوش یزدانی به واسطه قرارداد داشتن با استقلال، اصلا قصد ترک این باشگاه را ندارد و نمی‌خواهد که در این مقطع با بازیکنی معاوضه شود یا از سوی باشگاه برای آینده او تصمیم‌گیری شود و موضعی که فعلا اتخاذ کرده این است که باشگاه باید با او برای جدایی مذاکره کند.

آنچه مشخص است این است که ریکاردو ساپینتو به مرزی رسیده که دیگر به هیچ وجه حاضر به ادامه حضور این بازیکن در تیمش نیست و این موضوع احتمالا به منزله دوری قطعی یزدانی از ترکیب استقلال خواهد بود و باید دید این بازیکن در نهایت چه تصمیمی اتخاذ خواهد کرد.

تیم های سپاهان اصفهان و تراکتور سازی تبریز خواهان به خدمت گرفتن سیاوش یزدانی هستن و باید دید در روز های اخیر سیاوش یزدانی و باشگاه استقلال چه تصمیمی را برای همکاری یا عدم همکاری میگیرند.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کودتا در تمرین استقلال؛سیاوش یزدانی اخراج شد!
P