کین نزدیکتر از همیشه به درب خروج

کین نزدیکتر از همیشه به درب خروج

نزدیک تر از همیشه به درب خروج؛ هری کین در آستانه جدایی از جمع مرغ ها

کین نزدیکتر از همیشه به درب خروج – جو لوئیس، مالک تاتنهام، به دنیل لوی، رئیس باشگاه اطلاع داده در صورت امتناع هری کین از امضای قرارداد جدید، این بازیکن باید در تابستان امسال فروخته شود.

جو لوئیس، مالک تاتنهام، به دنیل لوی، رئیس باشگاه، گفته که اگر هری کین از امضای قرارداد جدید خودداری کند، باید در تابستان امسال فروخته شود.

لوئیس مصمم است اگر کین با تمدید مخالفت کند، نمی‌تواند برای فصل آینده هم تیم را همراهی کند و سپس به عنوان بازیکن آزاد باشگاه را ترک کند. پیشنهاد جدید تاتنهام برای تمدید قرارداد کین شامل دستمزد هفتگی 460 هزار یورو است.

لوی ارزش کین را 115 میلیون یورو می‌داند، اما در صورتی که کاپیتان انگلیس از امضای قرارداد جدید خودداری کند، تحت فشار قرار خواهد گرفت تا قبل از پایان مهلت نقل و انتقالات، کین را بفروشد.

کین نزدیکتر از همیشه به درب خروج است

قیمت درخواستی تاتنهام برای منچستریونایتد، که در اوایل تابستان به علاقه خرید کین پایان داد، بسیار زیاد بود. یونایتد علاقه خاصی به راسموس هویلند دارد و آماده ارائه یک پیشنهاد رسمی برای مهاجم آتالانتاست.

این امکان وجود داشت که اگر اسپرز برای فروش تحت فشار قرار بگیرد، آن‌ها بتوانند دوباره پیشنهادی ارسال کنند، اما یونایتد حاضر نیست برای بازیکنی که روز جمعه 30 ساله می‌شود، هزینه هنگفتی بپردازد.

بایرن مونیخ جدی ترین گزینه

بایرن تاکنون دو پیشنهاد به ارزش  90 میلیون یورو برای خرید این مهاجم ارسال کرده است اما لوی حداقل 115 میلیون یورو برای کاپیتان انگلیس می‌خواهد. اگر بایرن مونیخ این مبلغ را پیشنهاد دهد، تاتنهام با این پیشنهاد موافقت می‌کند.

باشگاه بایرن مونیخ به هری کین، ستاره انگلیسی، پیشنهاد پرداخت دستمزد 20 میلیون یورویی داده است که توافق با ستاره انگلیسی انجام شده است.

بایرن به چارلی کین، برادر و مدیر برنامه او، اطمینان داده که تمامی شرایط را برای راحتی او در این تیم فراهم خواهد کرد و روی او به عنوان مهاجمی برای چند سال آینده حساب می‌کند.

گفته می‌شود که پیشنهاد ارائه شده از سوی بایرن به کاپیتان تیم ملی انگلیس چهار تا پنج ساله است و دستمزد هنگفتی که معمولا خارج از عرف باشگاه بایرن است به او پرداخت خواهد شد. مبلغ این دستمزد بیشتر از 20 میلیون یورو سالانه است.

کین موافقتش را با انجام این انتقال اعلام کرده و به مدیران تاتنهام هم خبر داده که مایل است از فصل آینده با پیراهن بایرن به میدان برود اما این باشگاه هنوز چراغ سبزی به او برای جدایی‌اش نشان نداده است.

مهدی قائدی مجدداً شاگرد فرهاد مجیدی شد

با این حال این پیشنهاد بر خلاف سیاست‌های عادی در بایرن است. در این تیم، بازیکنان بالای 30 سال اغلب قرارداد 1 ساله می‌بندند. این موضوع حتی برای توماس مولر و مانوئل نویر، دو بازیکن افسانه‌ای تیم مونیخی نیز صادق بوده. اما به نظر می‌رسد سیاست‌های این تیم در مورد کاپیتان تیم ملی انگلیس تغییر کرده است که می‌تواند نارضایتی ستاره‌های قدیمی این تیم را به همراه داشته باشد.

جانشین کین از برزیل می آید

گزینه مورد نظر تاتنهام مهاجم برزیلی 26 ساله به نام پدرو است که با باشگاه خود فلامینگو، موفق به فتح عنوان کوپا لیبرتادورس شده است و با تیم ملی برزیل در جام جهانی قطر حضور داشته است.

پدرو قبلاً در اروپا برای تیم فیورنتینا بازی کرده بود اما در فلورانس دور‌ان سختی را تجربه کرد ولی با بازگشت به سری آ برزیل خودش را احیا کرد.

فصل گذشته، پدرو در 35 بازی برای فلامنگو، 26 گل زده و 4 پاس گل داده است.

اگر هری کین در تابستان امسال از تاتنهام جدا شود، باشگاه سعی خواهد کرد مبلغ دریافتی را در چندین پست دیگر هزینه کند تا ترکیب تیم خود را به خوبی تقویت کند.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کین نزدیکتر از همیشه به درب خروج
P