گزینه های خط منچستر یونایتد مشخص شدند

گزینه های خط منچستر یونایتد مشخص شدند

گزینه های خط منچستر یونایتد مشخص شدند

ـــ ـــ ــــ ــــ ــــ

پس از خروج نام رونالدو از فهرست منچستر یونایتد، اریگ تن هاخ سرمربی هلندی این تیم مدیران باشگاه را محکوم به خرید یک مهاجم برای ادامه فصل کرده است و مدیران این باشگاه نیز با سه بازیکن وارد مزاکراه شده اند و شانس ووت وخهورست، مهاجم تیم ملی هلند برای جانشینی رونالدو بیشتر از سایرین است.

ووت وخهورست حالا نامی کاملا آشنا برای فوتبال‌دوستان دنیاست او که در یک چهارم نهایی جام جهانی 2022 با ورودش به زمین برابر آرژانتین توانست دو گل متوالی در دقایق پایانی بزند و بازی 2-0 باخته را برای هلند مساوی کند و مشتریان زیادی برای خود پیدا کند.

وخهورست که در عضویت باشگاه برنلی قرار دارد و به صورت قرضی برای بشیکتاش بازی می کند، حالا گزینه شماره یک جانشینی رونالدو در منچستریونایتد است پس از فسخ قرارداد رونالدو با یونایتد، شیاطین سرخ به دنبال یک مهاجم جدید هستند و با توصیه اریک تن‌هاخ، حالا وخهورست چیزی تا انتقال به یونایتد فاصله ندارد و با این باشگاه به توافق شفاهی نیز رسیده است. یونایتد طبق ادعای فابریتزیو رومانو حاضر است برای انتقال قرضی وخهورست 10 میلیون یورو به برنلی پرداخت کند و در قرارداد این مهاجم 30 ساله بند خرید دائمی را نیز اضافه خواهد کرد.

وخهورست روز گذشته موفق شد یکی از گل های بشیکتاش را به کاسیم‌پاشا بزند و تا به اینجای فصل توانسته هشت گل بزند و چهار پاس گل بدهد درخشش او در جام جهانی نیز مزید بر علت شد تا توجه چند باشگاه بزرگ را به خود جلب کند و حالا در آستانه انتقال به یونایتد است. دیلی میل در این رابطه نوشت که جدایی وخهورست قطعی است و به زودی توافق نهایی بین برنلی و بشیکتاش برای پایان انتقال قرضی این بازیکن انجام خواهد شد تا مانعی برای حضور او در یونایتد وجود نداشته باشد، این مهاجم هلندی پس از مسابقه روز گذشته بشیکتاش از هواداران ترکیه ای خداحافظی کرد.

دیگر گزینه های موجود برای خط حمله منچستر یونایتد چه کسانی هستند؟

وینسنت ابوباکار و دیپای دو گزینه دیگر مدیران منچستریونایتد هستند تا در صورت به توافق نرسیدن با وخهورست یکی از آنهارا با قرار دادی شش ماهه به اولترافورد بیاورند.

پس از پیوستن کریستیانو رونالدو به النصر، مدیران این تیم با چالشی بر سر وارد کردن نام فوق ستاره پرتغالی به فهرست تیم برای حضور در رقابت هایش پیش رو مواجه شدند، چرا که لیست بازیکنان خارجی تیم سعودی پر شده بود و در نتیجه، باید یکی از آنها مجبور به جدایی می شد.

در نهایت و پس از تصمیم مدیران باشگاه و رودی گارسیا سرمربی تیم، آنها اجازه جدایی وینسنت ابوبکر کامرونی را صادر کردند تا بدین ترتیب یک جای خالی در میان بازیکنان خارجی این تیم برای نیم فصل دوم وجود داشته باشد.

منچستر یونایتد در تابستان گذشته نیز دیپای را به عنوان هدف نقل ‌و انتقالاتی دنبال می‌کردند و در نهایت موفق به جذب او نشدند، بار دیگر در ژانویه برای جذب این بازیکن هلندی اقدام خواهند کرد.

دیپای در سال ۲۰۱۵ به اولدترافورد آمده بود، تنها پس از ۱۸ ماه فعالیت به لیون رفت و شیاطین سرخ را ترک کرد.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

گزینه های خط منچستر یونایتد مشخص شدند
P