گزینه های سرمربیگری لسترسیتی

روباه ها بدنبال سرمربی جدید؛ سولسشر یا آنچلوتی سرمربی بعدی لسترسیتی!

باشگاه لستر سیتی در حالی که خود را برای بازگشت به لیگ برتر آماده می‌کند، قصد دارد یکی از میان سولسشر و داویده آنچلوتی را جانشینِ انزو مارسکا کند که از جمع روباه ها جدا شده است.

لسترسیتی پس از سقوط به لیگ قهرمانی انگلیس یک مبارزه پرخطر را به جان خرید تا شانس خود برای صعود زودهنگام را امتحان کند. انزو مارسکا دستیار پپ، تجربه قبلی سرمربیگری را با شکست کامل به پایان رسانده بود و دوباره برای ادامه روند یادگیری از پپ به منچسترسیتی بازگشت. او توانست پس از یک سال ماندن کنار پپ به کینگ پاور بیاید و روباه‌ها را به مقصود برساند. عملکرد فوق‌العاده مارسکا با توجه به انگیزه‌هایش شکل گرفت که می‌خواست ثابت کند توانایی‌های زیادی دارد. مسیر مارسکا از لسترسیتی جدا شده و روباه‌ها بار دیگر قصد دارند یک مبارزه جدید را امتحان کنند و با یک مربی دیگر، بقا و کسب رتبه‌های بالا در لیگ برتر را تجربه کنند.

گزینه های سرمربیگری لسترسیتی

گزینه اصلی روباه ها

پس از مدتی سکوت، اولگنار سولسشر بالاخره اعلام کرد قصد دارد به دنیای مربیان بازگردد و شاید یکی از بزرگ‌ترین انگیزه‌های او این باشد که نشان دهد لایق نیمکت بزرگ منچستریونایتد بوده و اخراجش کاملا اشتباه است. او هربار از انگیزه‌هایش سخن می‌گفت به این نکته اشاره می‌کرد قصد دارد یک پروژه‌ای بزرگ به دست بگیرد و ارزش حضور او را داشته باشد. مطمئنا لیگ برتر و یک تیم تازه‌وارد می‌تواند یک مبازه بزرگ و جایگاه مناسبی برای مرد نروژی باشد.

همچنین حضور در لیگی که او با اشک آن را ترک کرد و نشان دادن قدرت‌هایش به منچستریونایتد، می‌تواند دوباره شیاطین سرخ را وسوسه کند به همکاری با او بیندیشند. حالا یک مدیریت جدید روی کار آمده که همه‌چیز را اصولی دنبال می‌کند. تمام این‌ها احتمالا بزرگ‌ترین انگیزه‌های سولسشر برای آغاز مذاکرات با لسترسیتی باشد.

اوسمار به پرسپولیس برنمی گردد

پس از جدایی مارسکا و رفتن او به چلسی، دردسر بزرگی مقابل مدیران باشگاه قرار گرفت. آنها باید به دنبال کسی می‌گشتند تا فرهنگ و سبک بازی مارسکا را داشته باشد و همزمان بتواند تیمی را آماده کند که با وجود تیم‌های هجومی در لیگ برتر در ضدحمله‌ها، توانایی بیشتری را از خود نشان دهد. سیستم 1-3-2-4  باعث می‌شود این مربی ابزار مورد نیازش را در باشگاه آماده ببیند و بازیکنان باید با الگوهای ضدحمله اوله سازگار شوند. تیم‌های تحت هدایت سرمربی سابق یونایتد هیچ‌گاه دست از حمله برنمی‌دارند و تا جایی که زمان اجازه دهد، انگیزه برای باز کردن دروازه حریف دارند. ترکیب حالت‌های مختلف تیم‌های او از دفاعی‌ترین شکل ممکن تا تبدیل شدن به تیمی سراسر حمله، باعث شده مدیران این باشگاه چند روزی را با مذاکره با این مربی سپری کرده باشند. البته هنوز هیچ قراردادی قرار نیست به امضا برسد و مدیران این باشگاه قصد دارند با چند مربی دیگر مذاکره کنند اما اکنون می‌توان گفت مرد باانگیزه نیمکت سابق یونایتد به روباه‌ها بسیار نزدیک است.

پسر کارلتو در لیگ برتر انگلیس؟

بعد از رانس فرانسه حالا لسترسیتی هم به دنبال استخدام داویده ‏آنچلوتی، پسر سرمربی رئال مادرید، به عنوان سرمربی است.

سایت رلوو اعلام کرد داویده آنچلوتی یک مشتری دیگر پیدا کرده ‏است. مشتری جذابی که می‌تواند او را به یک سرمربی در لیگ برتر ‏انگلیس تبدیل کند. این سایت مدعی شد باشگاه لسترسیتی که به ‏تازگی به لیگ برتر صعود کرده با داویده تماس‌هایی داشته است.

در حال حاضر داویده و پدرش به همراه دیگر اعضای کادر فنی رئال ‏مادرید در تعطیلات به سر می‌برند. با وجود تماس‌های رانس و حالا ‏لسترسیتی، رلوو می‌گوید داویده آنچلوتی قصدی برای ترک رئال ندارد و ‏دست‌کم فصل آینده را در کنار پدرش کار خواهد کرد.

با اینحال به نظر می‌رسد لسترسیتی برای جذب داویده جدی است. ‏چرا که لستر اخیرا سرمربی‌اش انزو مارسکا را از دست داد. سرمربی‌ای ‏که لستر را از چمپیونشیپ به لیگ برتر رساند ولی در هفته های گذشته ‏این تیم را ترک کرد و راهی چلسی شد.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P