گزینه های میلان برای تقویت خط حمله

گزینه های میلان برای تقویت خط حمله

میلان بدنبال مهاجم جدید؛ چهار گزینه روی میز مدیران روسونری

گزینه های میلان برای تقویت خط حمله – آزادسازی لورنزو کلمبو یک جای خالی را آزاد می‌کند و این باعث شده تا ستاره خط حمله تیم ملی به لیست خریدهای میلان در ایتالیا اضافه شود. میلان مدت‌هاست که در پی شکار یک بازیکن برای پست شماره 9 در خط حمله است و با خروج نام کلمبو صحبت از سردار ازمون،یوویچ، اکیتیکه و آرماندو بروخا عنوان گزینه‌های روسونری یاد می‌شود.

به نظر می‌رسد راده کرونیچ، هافبک بوسنیایی، تا زمانی که پیشنهاد وسوسه کننده‌ای در کار نباشد در تیم باقی بماند، اما محوریت حضور میلان در نقل و انتقالات یافتن یک بازیکن 9 به عنوان پشتیبان الیویه ژیرو است. هرچند مدتی میلان از این خواسته‌اش فاصله گرفته بود.

میلان در فصل گذشته برای پست مهاجم مرکزی چهار گزینه را در اختیار داشتند: ژیرو، اوریگی، ابراهیموویچ و روباک. از این بین سه نفر به دلایل مختلفی دیگر حضور ندارند. استفانو پیولی برای سال جدید اما سه شماره 9 در اختیار خواهد داشت؛ الیویه ژیرو، اوکافور و یک بازیکن دیگر که باید در بازار پیدا کنند. در واقع ابتدا لورنزو کلمبو طی روزهای آینده باید قراردادش را با میلان تمدید کند و سپس به صورت قرضی به تیمی منتقل شود. میلان این بازیکن را برای اینکه بیشتر بتواند بازی کند می‌خواهد به تیم دیگری قرض بدهد.

دو گزینه اصلی برای خط حمله

دو گزینه‌ای که میلان مدت‌هاست برای خط حمله در لیست خود قرار داده هوگو اکیتیکه از پاری سن ژرمن و آرماندو بروخا از چلسی هستند. آنها سن مناسبی دارند و استعدادهایی که میلان به جذبشان علاقه‌مند است. اما جذب این دو بازیکن کار ساده‌ای برای روسونری به حساب نمی‌آید. از آلترناتیوهای موجود برای این ستاره‌های مستعد، می‌توان به  لوکا یوویچ اشاره کرد. یوویچ می‌تواند نیازهای پیولی به مهاجم مرکزی را برآورده کند، اما مشکل این است که خیلی کم گل می‌زند: اگر فقط در مورد گل‌ها صحبت کنیم او از تابستان 2019 تا امروز فقط 13 گل زده است.!

سردار آزمون در میلان؟

در روز های اخیر نام سردار آزمون، مهاجم 28 ساله ایرانی لورکوزن برای حضور در میلان نیز مطرح شده است که از ابتدای سال 2022 در بایرلورکوزن حضور دارد. بیلد از توافق آزمون و میلان نوشت که احتمالا تا ده روز آینده لورکوزن را ترک خواهد کرد. مسلم است که آزمون آماده است برای آمدن به میلان هرکاری انجام بدهد: اگر به او بستگی داشت، از روسونری به روسونری دیگر  می‌رفت (روسونری به معنای قرمز و مشکی در زبان ایتالیایی است که لقب میلان است و البته در متن برای لورکوزن هم که پیراهن قرمز دارد استفاده شده است) با این حال در حال حاضر شرایط اینگونه است: هیچ توافقی وجود ندارد.

پیشنهادی که رد شد

مدیران میلان با یوونتوس تماس گرفته‌اند تا درباره شرایط به خدمت گرفتن مویزه کین، مهاجم این تیم، صحبت‌هایی را داشته باشند اما مدیران بیانکونری پیشنهاد میلان را رد کردند.

لیست عجیب پرسپولیس

روزنامه ایتالیایی توتو اسپورت هم تایید کرد که مذاکرات  اولیه بین مدیران این دو باشگاه آغاز شده و میلان امیدوار بود که بتواند این مهاجم سابق پاری سن ژرمن را تا پیش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی به خدمت بگیرد اما موفق نشد.

میلان قصد داشت این بازیکن را با قراردادی قرضی با بند خرید اختیاری یا اجباری جذب کند،اما یوونتوس تنها فروش به صورت دائمی به رقیبش را قبول میکرد.

کین از پیوستن به میلان استقبال می‌کند و امیدوار است در روز های اینده. باشگاه میلان پیشنهاد جدیدی برای جذب او ارسال کند، یوونتوس برای بخدمت گرفتن مجدد کین مبلغ 37 میلیون ‌یورو به باشگاه اورتون پرداخت کرده است و در صورت رسیدن پیشنهاد بالای 45 میلیون یورو رضایت نامه مهاجم 23 ساله خود را صادر خواهد کرد.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

گزینه های میلان برای تقویت خط حمله
P