یاغی جدید در فوتبال اسپانیا

یاغی جدید در فوتبال اسپانیا

یاغی جدید در فوتبال اسپانیا

___ ___ ___ ___ ___ ___

پیشنهاد تمدید قرارداد رئال به مارکو آسنسیو با توقعات مالی بازیکن متناسب نیست و این بازیکن که از بارسا پیشنهاد دارد، ممکن است فصل بعد با پیراهن آبی و اناری به میدان برود.

قرارداد آسنسیو با رئال مادرید در پایان فصل جاری به اتمام خواهد رسید و هنوز قرارداد جدیدی بین این دو طرف به امضا نرسیده است.

گفته می‌شود که مدیران رئال پیشنهادی را برای تمدید قرارداد به این هافبک اسپانیایی ارائه کرده‌اند اما او و مدیربرنامه‌اش از پیشنهاد ارائه شده به هیچ وجه راضی نیستند و حتی آن را توهین‌آمیز می‌دانند.

در حالی که رئال مادرید تابستان گذشته قصد داشت در صورت دریافت پیشنهاد با فروش این بازیکن موافقت کند، حالا سیاست جدیدی را در پیش گرفته و پیشنهاد تمدید قراردادی را به صورت رسمی به او ارائه کرده است. این هافبک اسپانیایی پیش از این نیز اعلام کرده بود که دوست دارد به حضورش در سانتیاگو برنابئو ادامه دهد اما همه چیز تنها به خواست او بستگی ندارد و به همین دلیل ممکن است شرایط به شکل دیگری پیش برود.

آسنسیو در سال 2015 باوجود داشتن پیشنهاد از بارسا ترجیح داد به رئال برود، بار دیگر از باشگاه کاتالان پیشنهاد دارد و گفته می‌شود ژاوی شیفته بازی او است و اصرار به جذب او دارد. آسنسیو از آرسنال هم پیشنهاد داد ولی اگر بخواهد در اسپانیا به فوتبالش ادامه دهد، با تصمیمی جنجالی راهی بارسا خواهد شد،آسنسیو در فصل جاری 1141 دقیقه برای رئال بازی کرده و پانزدهمین بازیکن رئال از حیث دقایق حضور در میدان است. پیشنهاد باشگاه اگر تغییر نکند، آسنسیو را باید نزدیک و نزدیک‌تر به بارسا دانست.

 

توافق با رئال دشوار شده است!

یکی از شروط اصلی آسنسیو برای امضای قرارداد جدید و ادامه حضورش در سانتیاگو برنابئو این است که تضمینی برای حضور در ترکیب اصلی رئال مادرید داشته باشد اما این باشگاه حاضر نیست چنین تضمینی به این بازیکن بدهد.

همین باعث شده که او از رئال دور و دورتر شود و سایر گزینه‌هایی که برای فصل آینده لالیگا در اختیار دارد را مورد بررسی قرار دهد که یکی از آنها پوشیدن پیراهن بارسلونا است.

ژرژ مندس، مدیر برنامه او، رابطه بسیار خوبی با مدیران بارسا دارد و به همین دلیل موکلش را به آنها پیشنهاد کرده است. حالا سایت ترانسفر مدعی شده که این بازیکن هم تصمیمش را برای پیوستن به بارسا گرفته و می‌خواهد تابستان آینده به این باشگاه ملحق شود.

این خبر خوبی برای رئال مادرید و هواداران این تیم نیست که خاطرات بسیار خوبی را با این بازیکن در سال‌های گذشته به ثبت رسانده‌اند اما با توجه به پیشنهاد ارائه شده از سوی مدیران این باشگاه کاملا محتمل به نظر می‌رسد.

در این خبر همچنان آمده که پیوستن آسنسیو به بارسا به معنای جدایی رافینیا از این باشگاه در تابستان و پس از تنها یک فصل حضور در نوکمپ خواهد بود.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یاغی جدید در فوتبال اسپانیا
P