یورگن لوکادیا مهاجم هلندی پرسپولیس قرار داد خود را فسخ کرد

یورگن لوکادیا مهاجم هلندی پرسپولیس قرار داد خود را فسخ کرد

یورگن لوکادیا مهاجم هلندی پرسپولیس قرار داد خود را فسخ کرد

ـــ ــــ ــــ ــــ ــــ‌ـــ

یورگن لوکادیا، مهاجم هلندی پرسپولیس که بامداد دوشنبه برای مرخصی دو روزه ایران را ترک کرده بود، به نوشته باشگاه پرسپولیس امروز طی نامه‌ و اقدامی غیر حرفه‌ای قرارداد خود با پرسپولیس را یکطرفه فسخ کرده و به همکاری خود با قرمزها پایان داده است.

باشگاه پرسپولیس در ادامه خبر نوشت:لوکادیا در این نامه ضمن تشکر از مدیریت، کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس، به دلایل غیر مالی و غیر فوتبالی و شخصی قراردادش را فسخ کرده است.

مهاجم هلندی پرسپولیس که این فصل شش گل برای پرسپولیس به ثمر رساند، دو روز پیش از شهرآورد اعلام کرد که به دلیل مشکلات خانوادگی قصد دارد از ایران برود و در همان روز قصد خود را عملی کرد.

وب‌سایت‌های هلندی از احتمال انتقال لوکادیا به تیمی در اردیویسه خبر داده و او را خرید احتمالی باشگاه توئنته دانسته‌اند.

باشگاه پرسپولیس در پی اقدام غیرحرفه‌ای و غیرمسوولانه یورگن لوکادیا،با گردآوری مدارک لازم شکایت خود را به اتاق حل اختلاف فیفا ارسال خواهیم کرد.

پرسپولیس معتقد است تعهدات خود در قبال مهاجم سابق خود را انجام داده و این بازیکن امکان فسخ یک طرفه نداشته است، قرمزها انتظار دارند با این شکایت یورگن لوکادیا از سوی فیفا با محرومیت مواجه شود.

در هر صورت این چالشی است برای کادرفنی پرسپولیس که تا باز شدن پنجره نقل و انتقالات نمی‌توانند بازیکن جدیدی را به جمع خود اضافه کنند مگر آنکه از میان بازیکنان سهمیه آزاد و بدون تیم یا بازیکنی که در یک لیگ فعال فعلی (مثل برزیل) قادر به آزاد شدن باشد، فردی را به استخدام خود دربیاورند. تجربه لوکادیا نشان می‌دهد که بازیکن با کیفیت در بازار کم است ولی نباید از مسئله کیفیت به هیچ وجه عدول کرد چرا که سرمایه فعلی پرسپولیس هم فعلا می‌تواند جور نبود گلزن هلندی را بکشد تا یک انتخاب درست مثل تجربه قبلی پیراهن پرسپولیس را بر تن کند. به خاطر داشته باشیم که اگر شیخ دیاباته، نه یک بازیکن همیشه مصدوم بلکه یک مهره آماده برای پرسپولیس بود امروز سرخ‌ها چندان از بابت لوکادیا احساس تاسف نداشتند.

با این حال اکنون در غیاب لوکادیا و مصدومیت شیخ دیاباته تمام نگاه‌ها به سمت عبدی است و او باید از جدال با پیکان استارت موفقیت‌آمیز خود را دنبال کند و بار دیگر به همان مهاجمی تبدیل شود که قادر است روند بازی را به سود تیمش تغییر دهد، عبدی با روحیه‌ای که دارد اکنون نیازمند ثبت اولین گل خود است تا بتواند اعتمادبنفس از دست رفته‌اش را بار دیگر کسب کند. باید دید خط میانی و بازیساز پرسپوليس قادر خواهد بود موقعیتی مناسب برای وی شکل دهد تا این اتفاق برای مهاجم جوان سرخ‌ها رقم بخورد یا خیر.

حامد پاکدل و سیامک نعمتی دیگر بازیکنان پرسپولیس هستند که میتوانند جانشین لوکادیا شوند.

سیامک نعمتی یکی از کاپیتان‌های پرسپولیس است که در این فصل برای حضور در زمین باتوجه به جذب دانیال اسماعیلی‌فر برای دفاع راست و ترافیک خط هافبک سرخ‌ها، کار سختی داشته است،

سیامک نعمتی تجربه زدن گل‌های مهمی برای پرسپولیس در لیگ و آسیا دارد و حتی در این روزها که تیم یحیی به یک باره با خلا مهاجم مواجه شده‌اند می‌تواند در گلزنی کارآمد باشد او در تیم برانکو سابقه بازی به عنوان مهاجم را به دست آورد و نمایش‌های خوبی نیز داشته است، سیامک نعمتی گل صعود به فینال آسیا را زمان برانکو در پست مهاجم و در کنار علی علیپور به ثمر رسانده است.

با جدایی یورگن لوکادیا پرسپولیس امکان خرید یک مهاجم جدید را خواهد داشت؛ مهاجمی که یحیی گل‌محمدی در نشست خبری اعلام کرد که در صورت جدایی لوکا، باید انجام شود.

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یورگن لوکادیا مهاجم هلندی پرسپولیس قرار داد خود را فسخ کرد
P