یونایتد بدنبال جانشین برای دخیا

یونایتد بدنبال جانشین برای دخیا

تلاش منچستریونایتد برای جذب دروازبان جدید؛ آندره اونانا اولویت اول شیاطین سرخ

یونایتد بدنبال جانشین برای دخیا – اریک تن‌هاخ از مدیران منچستریونایتد خواسته که هرچه زودتر برای جذب اونانا اقدام کنند و این بازیکن را به عنوان جانشین داوید دخیا در نظر دارد.

اریک تن‌هاخ، مربی یونایتد، معتقد است داوید دخیا نمی‌تواند دروازه‌بانی باشد که یونایتد برای بردن جام لازم دارد و به همین دلیل، قرارداد سنگربان اسپانیایی تمدید نشد و او نیز بازیکن آزاد شده است.

تن‌هاخ به عنوان جانشین دخیا به آندره اونانا چشم دارد تا بیاید و پیراهن شماره یک یونایتد را به تن کند. او در آژاکس مربی اونانا بوده و خوب می‌داند که این دروازه‌بان چه قابلیت‌هایی دارد و به کیفیت بازی او اطمینان لازم را دارد.همین تجربه باعث شده که تاکید زیادی روی جذب او داشته باشد.

یونایتد بدنبال جانشین برای دخیا است

مدیران یونایتد نیز مذاکرات برای جذب این بازیکن را آغاز کرده‌اند و اولین پیشنهاد رسمی را به اینتر ارائه کردند که با پاسخ منفی این باشگاه روبرو شد.

گفته می‌شود که این پیشنهاد بین 45 تا 50 میلیون یورو شامل بند پاداش بوده و اینتر به هیچ وجه حاضر به پذیرش این پیشنهاد نیست. آنها باور دارند که قیمت این بازیکن بسیار بالاتر است و باید حداقل 60 میلیون یورو برای موافقت با انتقال او دریافت کنند.

اونانا تابستان گذشته به عنوان بازیکن آزاد راهی اینتر شد و خیلی زود توانست در دروازه این تیم بدرخشد و نقش مهمی در صعود آنها به فینال لیگ قهرمانان ایفا کرد.

پیشنهاد جدید در راه است

مدیران منچستریونایتد به اریک تن‌هاخ، مربی تیم، اطمینان داده‌اند که بودجه لازم برای خرید آندره اونانا را تهیه خواهند کرد.

یونایتد هم‌اکنون در حال گفت‌وگو با اینتر است تا این بازیکن کامرونی را از فینالیست لیگ قهرمانان فصل گذشته بخرد. اینتر برای فروش این بازیکن 60 میلیون یورو می‌خواهد اما یونایتد فقط 40 میلیون یورو برای او می‌پردازد.

اولین خرید سرخابی ها لژیونر بود

روزنامه کوریره دلو اسپورت، چاپ رم، نوشته که مدیران یونایتد به تن‌هاخ اطمینان داده‌اند که پول لازم برای خریدن اونانا را در اختیار او خواهند گذاشت و مربی هلندی را به خواسته‌اش خواهند رساند.

مخالفت اینزاگی با فروش اونانا

با وجود شایعات گسترده درباره جدایی آندره اونانا از اینتر، یک رسانه معتبر ایتالیایی می‌گوید سیمونه اینزاگی، سرمربی اینتر، با فروش اونانا مخالفت کرده است.

با وجود درخواست‌های متعدد برای مذاکره درباره اونانا می‌دانستیم که اینتر به درخواست‌دهنده‌ها اعلام کرده که این دروازه‌بان کامرونی را ارزان واگذار نخواهد کرد. اما امروز گاتزتا دلو اسپورت در گزارشی مدعی شد سیمونه اینزاگی با فروش اونانا مخالفت کرده و به مدیران باشگاه اعلام کرده باید دور او را خط کشیده و دروازه‌بان کامرونی‌شان را غیر قابل فروش قلمداد کنند.

گزینه دوم از هلند می آید

اما اگر شیاطین سرخ به هر دلیلی نتوانند به خواسته خود برسند و دست‌شان از خرید اونانا کوتاه بماند، گزینه بعدی این باشگاه جاستین بایلو است که با فاینورد قهرمان لیگ هلند شده است. بایلو 25 ساله که فصل قبل 15 کلین شیت داشت، در تیم ملی هلند هم بازی می‌کند و گزینه ارزان‌تری نیز محسوب می‌شود.

محدودیت‌های فیرپلی مالی باشگاه منچستریونایتد در مجموع حدود 110 میلیون یورو می‌تواند در نقل و انتقالات هزینه کند. این باشگاه پیش از این با رقمی قابل توجه میسون مونت را به خدمت گرفته و به نظر می‌رسد جذب بیلو که 13 میلیون یورو ارزش‌گذاری شده، بیشتر با برنامه‌های این باشگاه همخوانی داشته باشد.

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یونایتد بدنبال جانشین برای دخیا
P